Wczytuję dane...

Na Odrobaczanie

Preparaty na Odrobaczanie

Odrobaczanie to mozolny proces i należy stosować określone zasady. Oczywiście należy zachowywać szczególną ostrożność i zachowywać reguły BHP w przyjmowaniu ziół, mieszanek ziołowych i różnych preparatów ziołowych. Należy wiedzieć, że każdy z nas jest unikatowy i reaguje w inny sposób na dane zioło, czy mieszankę ziołową.

Kurację przeciw pasożytom zacząć należy w czasie pełni księżyca, która ma ogromny wpływ, przy usuwaniu wszelkiego robactwa. Zgodnie z cyklami biologicznymi, pasożyty w tym czasie wędrują do jelit, aby się namnażać. Trucie przeprowadza się różnymi ziołami jak na przykład: liście lub łupiny orzecha włoskiego, ziela bylicy piołunu, pączków goździkowca, wrotyczu, liści oliwnych, tymianku, dziurawca, glistnika jaskółcze ziele.

 Preparaty na odrobaczenie

Metod, które są skuteczne w walce z pasożytami jest wiele. Kuracja trwa najczęściej od 7 do 10 dni. Najczęściej przyjmujemy zmielone zioła, zjadamy po 1 łyżce popijając wodą 3x dziennie przed każdym posiłkiem około 20-30minut. Dodatkowo pijemy zaparzony koper włoski przez całą kurację. Można również zastosować mieszanki ziołowe stop pasożyty tzw. gotowce, które można kupić w naszej Zielarni.

Warto zastosować także liść oliwny w kapsułkach, a także olejek oregano. A posiłki posypywać tymiankiem, wrotyczem lub goździkami, wszystko zmielone.