Wczytuję dane...

Suplementy na Sen

Suplementy na Sen

A gdyby tak przespać spokojnie całą noc, a rano wstać błogo wypoczętym? Chociaż bezsenność dotyka coraz więcej osób, zdrowy wypoczynek nocą wciąż jest możliwy. Suplementy na sen to bezinwazyjny sposób na uspokojenie krążenia i bezproblemowe opadnięcie w objęcia Morfeusza. Ta naturalna metoda działa długofalowo, a nie doraźnie. Dzięki temu każdego dnia wstajemy wypoczęci i pełni energii na cały dzień. To świetny sposób na ukojenie nerwów i zapobieganie skutkom stresu.

Suplementy na sen dostępne w Melanie Herbs

Wśród suplementów na sen dostępnych w naszym sklepie znajdziecie Państwo liście melisy, szyszki chmielu, rumianek oraz mniej znane zioła takie jak kozłek lekarski. W ofercie mamy także mieszanki starannie dobranych ziół. Do ich stworzenia wykorzystano wielowiekową wiedzę ziołoleczniczą. Suplementy na sen dostępne w Melanie Herbs są więc bezpieczne, naturalne i pozbawione składników wiążących, które znajdują się w tradycyjnych tabletkach suplementujących.

Zioła i suplementy na sen

Jak sobie poradzić z przewlekłym stresem i czy na wszystko ma wpływ otoczenie i sytuacją, w której obecnie żyjemy? Od czego zacząć?

Zacznijmy od ziół! Ziołowe preparaty na sen sprawdzą się, gdy dokucza bezsenność lub problemy ze snem wynikające ze stresu, napięcia i zdenerwowania. Zioła na sen wyciszą organizm i go uspokoją. To pomoże w pełnym zrelaksowaniu się i zaśnięciu. Szczególne polecane na poprawę  jakości snu są: waleriana, werbena, mak polny kwiat, marzanka, ruta, melisa, mięta, rumianek, lawenda, które działają uspokajająco i wyciszająco. Owoc głogu uspokaja, wspomaga leczenie nadciśnienia tętniczego, natomiast ziele owsa wzmacnia system nerwowy, a szyszki chmielu działają na złagodzenie stanów napięcia i nerwic.

Suplementy na sen

Ziołowe preparaty na sen znajdziemy w formie mieszanek ziołowych, kropli, nalewek, syropów lub kapsułek. Można kupić korzenie kozłka lekarskiego, które działają uspokajające i nasennie, stosowane są również w stanach napięcia nerwowego, stresu, lęku oraz zaburzeniach pracy układu pokarmowego na tle nerwowym. Szyszki chmielu działają uspokajająco, nasennie, przeciwzapalnie, bakteriostatycznie i moczopędnie. Ziele męczennicy cielistej uspokaja, działa również rozkurczowo na mięśnie jelit, macicy, naczyń krwionośnych. Dziurawiec leczy bezsenność, poprawia wydolność układu pokarmowego, ma działanie żółciopędne, przeciwzapalne, pobudza trawienie, zmniejsza objawy łagodnej formy depresji.