Wczytuję dane...

Zioła na układ oddechowy

Zioła Regenerujące Tkankę Płucną

Choroby przeziębieniowe, infekcje wirusowe dróg oddechowych i płuc są najczęściej wywoływane przez wirusy, bakterie i grzyby. Nieprawidłowo leczone, wraz z upływem czasu doprowadzają do groźnych zmian w obrębie oskrzelików i pęcherzyków płucnych, co skutkuje zwłóknieniem i zaburzeniem architektury otaczającego miąższu i utratą możliwości oddychania.

 Zioła na układ oddechowy

Zapalenie płuc może przyczyniać się do zniszczenia komórek płucnych, ponieważ pęcherzyki płucne podczas zapalenia nadmiernie wypełniają się płynem. Możliwość pobierania tlenu przez ten organ spada, następuje gorsze natlenowanie krwi i groźniejszy przebieg choroby. Zachorowanie na zapalenie płuc może skutkować również komplikacjami po wyleczeniu i wpłynąć na konieczność dłuższej regeneracji tkanki płucnej. Rekonwalescencja po zapaleniu płuc może potrwać nawet wiele miesięcy.

Poleca się, aby złagodzić stany zapalne i ból w przebiegu dolegliwości układu oddechowego naturalne preparaty w postaci ziół i wyciągów ziołowych, które działają dezynfekująco podnosząc ogólną odporność organizmu, warto stosować je obok leczenia podstawowego, a może i przede wszystkim jako leczenie podstawowe!

Suplementy na układ oddechowy – kiedy stosować?

Niektóre suplementy na układ oddechowy, jakie znajdziesz w naszej ofercie, nadają się do codziennego stosowania. Jedna filiżanka herbatki miętowej wypita po posiłku zmniejszy uczucie wzdęcia i pobudzi trawienie. Po kwiat mniszka lekarskiego sięgnij, jeśli borykasz się ze schorzeniami dróg żółciowych. To także dobry sposób na wyregulowanie miesiączki. W sprzedaży znajdziesz także wiele innych ziół, np. krwawnik, kwiaty koniczyny czy też kłącze imbiru. Stosuj je przy infekcjach dróg oddechowych i układu moczowego.