Wczytuję dane...

PLASTRY

Plastry

Plastry nie tylko oczyszczają organizm z toksyn, ale także przynoszą ulgę w bólach.

Nakleja się je bezpośrednio w miejscu występowania bólu. Już po kilku minutach odczuwamy przyjemne ciepło i doznajemy uczucia ulgi. W miejscu urazu dochodzi do szybszego przepływu krwi, co sprzyja lepszej regeneracji tkanek. Zaletą plastrów rozgrzewających jest długotrwałe działanie, po naklejeniu działają nawet 15 godzin. Plastry można łatwo usunąć ze skóry. W ich skład wchodzą substancje zmniejszające dolegliwości bólowe. Ulgę odczuwamy na długo po odklejeniu plastra. Plastry nie zawierają substancji chemicznych, dlatego wiele osób wybiera je jako alternatywę dla powszechnych tabletek przeciwbólowych.

Zioła w plastrach

Idealnym rozwiązaniem są także plastry oczyszczające organizm, służące do detoksu całego ciała z toksyn i produktów przemiany materii. Plastry oczyszczające działają miejscowo na skórę. Efekt ich działania to wynik połączenia starannie dobranych składników naturalnych. Działanie plastrów opiera się na refleksologii i akupresurze.

Plastry to idealna alternatywa do innych suplementów diety, czy tabletek przeciwbólowych. Filozofia działania plastrów oczyszczających wywodzi się z medycyny Dalekiego Wschodu i wykorzystuje osiągnięcia akupresury, akupunktury i refleksologii. Łączą w sobie mądrość Dalekiego Wschodu ze współczesnym stylem życia. Zioła w plastrach to wyłącznie starannie wyselekcjonowane w 100% naturalne substancje czynne. Tak dobrane zioła i wiedza na temat odpowiednich punktów na stopach przyczynia się do poprawy zdrowia całego organizmu.

Ich stosowanie niesie za sobą same korzyści, przekonały się o tym już miliony osób na całym świecie, dziś możesz przekonać się o tym również i Ty. Zapraszamy do naszej Zielarni.