Wczytuję dane...

PASTY DO ZĘBÓW

Naturalne Pasty do Zębów

W naszym asortymencie wyróżniają się pasty do zębów 100% naturalne i przede wszystkim ziołowe, które zawierają kwasy organiczne, flawonoidy, pierwiastki śladowe. Posiadają właściwości antyseptyczne, przeciwzapalne, antyoksydacyjne i znieczulające, dzięki wysokiej zawartości witamin i minerałów przyspiesza proces naprawy tkanek przyzębia. Dodatkowo odświeżają oddech, pomagają znacznie poprawić zdrowie dziąseł. Chronią przed próchnicą i wzmacniają szkliwo. Delikatnie i skutecznie usuwa płytkę nazębną oraz przeciwdziałają nadwrażliwości zębów.

Pasty do codziennej pielęgnacji zębów i dziąseł

Do jeszcze bardzie popularnych past w ostatnim czasie należą pasty na bazie węgla drzewnego, które charakteryzują się skutecznym efektem wybielającym, chronią przed kamieniem nazębnym, zapewniają delikatne działanie bakteriobójcze i pozostawia długotrwałe uczucie świeżości i czystości. Wyjątkowa czarna pasta wybielająca, pozostawia efekt na wiele godzin.

A co z tym fluorem? Wszędzie ten fluor! Dlatego my wybraliśmy do naszego asortymentu w Zielarni przede wszystkim pasty bez fluoru, 100% naturalne, o czystym składzie i jak najlepszych substancjach czynnych chroniących szkliwo, wybielających i odświeżających oddech, dzięki zawartości witamin, minerałów, protein, fitosteroli oraz fosfolipidów, które bardzo dobrze wspiera działanie naszych past.