Wczytuję dane...

Srebro Koloidalne

Srebro Koloidalne

Srebro koloidalne to dość znany produkt stworzony przez zawieszenie niewielkich cząsteczek srebra w płynie. Znane jest ze swoich właściwości antybakteryjnych, immunologicznych, a więc wzmacniania układu odpornościowego i wspiera organizm w walce z różnymi chorobami. Srebro niszczy każde niepożądane mikroorganizmy, jak: bakterie beztlenowe i tlenowe, wirusy, drożdże i pleśnie. Ponadto zostało to potwierdzone wieloma badaniami, że srebro koloidalne ma bardzo silne działanie przeciwbakteryjne, wszystkie bakterie giną pod jego wpływem w ciągu kilku do kilkudziesięciu minut. Dodatkowo, warto stosować srebro koloidalne w czasie przeziębienia, grypy problemów żołądkowych, helicobacter pylori, refluks, zakażeń dróg moczowych, kandydoza (zakażenia grzybicze) i wiele innych.

Czy srebro koloidalne naprawdę leczy?

Jest również wiele badań, iż srebro z łatwością zabiją gronkowca złocistego, a także działa gojąco na ranę, na którą nie działa żaden chemiczny antybiotyk. Zewnętrze zastosowanie srebra koloidalnego, czyli do przemywania, to  również strzał w dziesiątkę, gdyż skutecznie leczy wszystkie problemy skórne takie jak: usuwanie kurzajek, zmniejszanie podrażnień po ugryzieniu owadów, zapalenie spojówek, łuszczyca, trądzik, a także przy problemy z krwawiącymi dziąsłami.

Nie wiadomo jedna, dlaczego od pewnego czasu zniknęło z aptecznych półek, a produkt, można kupić tylko w wersji do stosowania zewnętrznego? Czyżby działało lepiej niż nie jeden antybiotyk? Na szczęście w naszej Zielarni znajdziecie wszystkie rodzaje srebra koloidalnego o różnej zawartości ppm.