Wczytuję dane...

SOLE DO KĄPIELI

Sole do Kąpieli

Taka powszechna a taka potrzebna!

W dawnych czasach sól była cenniejsza od złota… i dziś jest to najpopularniejszy produkt na świecie. Podkreśla smak potraw i przedłuża ich świeżość. Kilka ziarenek potrafi zmienić całe danie. Ale sól to nie tylko znana przyprawa, ale także, środek, który potrafi odganiać i zabezpieczać nas przed szkodliwymi energiami. Dodatkowo to prawdziwa fontanna młodości, która wpływa uzdrawiająco na naszą skórę, mięsnie i stawy.

Sól ma niesamowitą moc, z istnienia której często nie zdajemy sobie sprawy. Jeżeli na przykład umieścimy sól wokół domu będzie ona chronić nas przed negatywnymi energiami. Dobrze jest trzymać talerz z solą w miejscu gdzie spędzasz dużo czasu: biuro, dom, itp. Ważne jest, aby wymieniać sól codziennie, ponieważ sól wchłania negatywną energie z tego miejsca.

 Sól morska do kąpieli

Cudowne właściwości soli można wykorzystać, kiedy poczujesz spadek energii, smutek, złość, czy frustracje, czyli ogólnie negatywne myśli. Najlepiej wtedy zastosować oczyszczająco-leczniczą 30-minutową kąpiel z soli, która sprawi, że negatywne, nieodpowiednie i szkodliwe energie zaczną opuszczać ciało, może się zdążyć nawet, że poczujemy zawroty głowy lub ból, co jest sygnałem świadczącym o pozytywnym procesie oczyszczania. Relaksując się w wannie czujemy jak sól otula nasze ciało, oczyszcza nasze myśli i uczucia.

 Sól epsom do kąpieli

Kąpiel z soli to nie tylko detoks ducha, ale również i ciała, sól pozytywnie wpływa na układ kostno- stawowy, łagodzi stany zapalne skóry, łuszczyce i trądzik, wygładzając skórę. Ma rewelacyjne właściwości przy stanach zapalnych i różnego rodzaju nerwobólach związanych z praca fizyczna, czy przetrenowaniem. Kąpiel solankowa wzmacnia organizm, odpręża, oczyszcza i uspokaja. Składniki mineralne soli przenikają przez skórę i osadzają się wewnątrz komórek, pozytywnie oddziaływają na mięśnie i układ nerwowy. Takie kąpiele znane są  wśród czołowych sportowców biegowych, wysokogórskich, którzy po drakońskich treningach wykorzystują ją, w celu rozluźnienia i odpoczynku po ciężkich treningach. Ciało odpoczywa, mięśnie się regenerują, skóra staje się bardzie elastyczna i wygładzona, a stawy wytrzymale i silne, co zapobiega przyszłym kontuzjom i różnym niedomaganiom.