Wczytuję dane...

Woda Utleniona

Woda Utleniona

Nadtlenek wodoru stosuje się najczęściej w postaci 3% roztworu na rany, przecięcia i zadarcia skóry. Działa oczyszczająco i dezynfekująco. Ma właściwości bakteriobójcze, odkażające, odnawiające i wybielające. Zastosowanie do płukania jamy ustnej, dezynfekcji ran, w chorobach grypowych, do płukania gardła oraz przy problemach z uzębieniem i krwawiących dziąseł.

Inne zastosowanie wody utlenionej, o którym często nawet nie wiemy.

Według ukrywanych badań wynika, że wirusy, które są przenoszone przez powietrze i które są mikroskopijne, osiadają się z łatwością w uchu lub zostają przez nas wprowadzone (wystarczy tylko, że trzymamy ręce blisko uszu), jeśli dostana się do ucha środkowego zaczynają się rozmnażać, a stamtąd już łatwy dostęp do reszty ciała. Dlatego w łatwy sposób możemy się przed tym uchronić, poprzez wlanie kilku kropel 3 procentowej wody utlenionej do obu uszu, nawet gdy tylko mamy problem z jednym uchem. Woda utleniona, jak tylko dostaje się do kanału, natychmiast zneutralizuje wszystkie zarazki, które się tam znajdują. Słyszymy wtedy taki specyficzny dźwięk pękających bąbelków. Nie jest to za przyjemne, ale bardzo skuteczne. Zacznij od jednego ucha, trzymając głowę przechyloną na bok, a gdy przestaniesz słyszeć odgłos piany, odsącz pozostałość na chusteczkę i powtórz zabieg na drugie ucho.

Mechanizmy usuwania patogennej mikroflory: grzybów, bakterii i wirusów w ciele to specjalizacja właśnie wody utlenionej, dodatkowo działa destrukcyjnie na wolne rodnik w organizmie, działa jak antyoksydant i dotlenia ciało, jednak wewnętrze zastosowanie wody utlenionej należy zastosować jedynie pod opieką specjalisty lub po konsultacji z lekarzem.