Wczytuję dane...

MEDYCYNA NATURALNA

Eko Dom

Prowadzisz zdrowy styl życia, dbasz o dietę, odpowiednią dawkę ruchu, wprowadzasz wystarczającą ilość witamin i minerałów w odżywianiu? To fantastycznie - jesteś już naprawdę FIT, a teraz jeszcze zacznij być EKO, czy wiesz, że z nami może być to naprawdę proste?

Czy wiesz czego używać w swoim domu do sprzątania i dbania o niego, by było ono skuteczne, tanie,  a jednocześnie bez szkody dla Ciebie i środowiska? Poznaj ekologiczne środki czystości, które z powodzeniem zastąpią chemiczne produkty w sklepach. Większość z nich znajdziesz w Zielarni Melanie Herbs.

Soda oczyszczona na trudne plamy

Wodorowęglan sodu, bo tak brzmi chemiczna nazwa tej substancji, to niezawodny środek czyszczący, którym można wyczyścić niemal wszystko. Co więcej to substancja ekologiczna, biodegradowalna i całkowicie bezpieczna.

Boraks niezawodny środek do zmywarek

Ta substancja zmiękcza wodę, ma delikatne właściwości ścierne i odkażające, a tlen uwalniający się z boru znakomicie czyści brudne naczynia.

Woda utleniona do odkażania na różne zarazki

Woda utleniona znana jest ze swych odkażających właściwości, to właśnie dlatego tak często trzymamy ją w naszych domowych apteczkach, pomaga zapobiegać namnażaniu się bakterii odpowiedzialnych za zakażenia. W tym celu woda utleniona powinna być stosowana w postaci rozcieńczonej bezpośrednio na skórę. Gdy skaleczymy się, przed zabandażowaniem rany dokładnie polewamy miejsce wodą utlenioną, tak, by zlikwidować zarazki, które pojawiają się przy powstaniu rany.