Wczytuję dane...

Magnez

Magnez i cynk

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, dlaczego odpowiedni poziom magnezu i cynku oraz witamin w naszym organizmie jest ważny. Od dziecka uczy się nas o potencjalnych skutkach niedoborów. Wiele osób w dorosłym życiu przekonało się o tym, jak bolesne i uciążliwe bywają choroby nimi spowodowane. Trzeba o tym pamiętać w sytuacji, kiedy jesteśmy narażeni na stres lub nie mamy czasu zadbać o zróżnicowaną dietę. Wówczas niedobory pojawiają się niezwykle szybko. Warto wtedy pamiętać o regularnym dostarczeniu sobie magnezu i cynku oraz innych witamin czy minerałów. Ich właściwości nie tylko wpłyną na naszą odporność, ale też poprawią funkcjonowanie na co dzień.

Magnez i cynk - Suplementy na brak apetytu i koncentracji

Brak koncentracji? To może być oznaka braku magnezu. Podobnie jak problemy z apetytem bywają spowodowane niedoborem cynku w organizmie.  Remedium na te dolegliwości, oprócz zróżnicowanej diety, są naturalne suplementy.

Magnez i cynk wraz z innymi witaminami oferujemy w poniższej kategorii. Wśród oferowanych przez nas preparatów mamy zarówno suplementy dla dorosłych, jak i dla dzieci.