Wczytuję dane...

PŁYN DO KĄPIELI

Emulsja do Kąpieli

Emulsja do kąpieli to uniwersalna metoda odmładzania organizmu.

Aktywne składniki płynów do kąpieli otwierają naczynia włosowate, zwiększają przepływ tlenu i składników odżywczych na poziomie komórkowym oraz usuwają toksyny. Dzięki substancjom czynnym ze specjalnie dobranymi ekstraktami aktywnie przywracają i pobudzają pracę różnych układów organizmu. Przyspieszają procesy metaboliczne i regeneracyjne, odmładzają organizm i spowalniają procesy starzenia. Kąpiel, w której jest płyn lawendowy działa odprężająco i relaksująco na cały organizm, jest skuteczny na stres, depresję i wyczerpanie. Podczas kąpieli następuje ogólna regeneracja ciała, uspokojenie i harmonia fizycznego i psychicznego samopoczucia.

Płyn do kąpieli

Płyn lawendowy sprawia, że skóra jest czysta, jędrna, nawilżona i pachnąca. Zawartość olejku lawendowego łagodzi napięcie i stres, pobudza miły nastrój i spokojny sen. Kąpiel w odświeżającej sośnie himalajskiej przyczynia się do intensywnego orzeźwienia podczas kąpiel. Płyn został skomponowany z cenionych od wieków naturalnych składników roślinnych, które pielęgnują skórę, zapewniając jej promienny wygląd. Gęsta i puszysta piana oraz świeży aromat nadają chwili niepowtarzalny charakter. W opracowanej recepturze, opartej na bogatej tradycji zielarskiej, jesteśmy spokojni o efekt.

Bardzo korzystny wpływ na ciało wykazują również płyny do kąpieli z minerałami, balsamy mineralny, czy błota do kąpieli, poznajcie ich właściwości, bo ich cenne składniki przyczyniają się w walce z takimi chorobami jak:

  • choroby układu sercowo-naczyniowego (nadciśnienie),
  • choroby układu mięśniowo-szkieletowego (zapalenie stawów, artroza, osteochondroza, reumatyzm),
  • choroby układu moczowo-płciowego (zapalenie pęcherza moczowego, zapalenie cewki moczowej, zapalenie przydatków, zapalenie gruczołu krokowego),
  • choroby wątroby i pęcherzyka żółciowego (zapalenie wątroby, marskość wątroby, zapalenie pęcherzyka żółciowego),
  • choroby układu oddechowego (zapalenie oskrzeli, astma oskrzelowa, zapalenie gardła, zapalenie zatok),
  • choroby neurologiczne (polineuropatia, zapalenie nerwu, rwa kulszowa, lumbago),
  • cukrzyca, otyłość,
  • hipotermia i przeziębienia, którym nie towarzyszy wzrost temperatury,
  • skuteczny środek na odchudzanie i zapobieganie cellulitowi.