Wczytuję dane...

HERBATY

Herbaty

Obok zdrowej żywności, herbaty to najbardziej znane i lubiane produkty naszych czasów. Słynne czas na herbatę jest jedną z milszych form spędzania wolnego czasu. Herbatę pijemy codziennie, w pracy w domu, a nawet i samochodzie. Nie dość, że herbaty nawadniają organizm, przyczyniają się do poprawy metabolizmu, to dodatkowo występują w różnych odmianach od ziołowych, owocowych, czarnych aż po bardziej specjalistyczne typu herbaty zielone czy yerba mate. Przyczyniają się do regulacji procesów trawiennych, lepszej przemiany materii, oczyszczania z toksyn, dodają energii, a także poprawiają pamięć i koncentracje.

Czy herbata jest zdrowa?

Herbaty to źródło niezbędnych substancji czynnych, regulują pracę trzustki, wątroby i żołądka. Dzięki nim nie tylko, że delektujesz się smakiem, ale także zdrowiejesz. Do takich herbat z pewnością zaliczmy herbaty ziołowe i owocowe. Natomiast ciekawym zamiennikiem pooranej kawy może okazać się yerba mate, która wpływa na poprawę koncentracji pamięci i polepsza samopoczucie, a także likwiduje objawy zmęczenia, dodając energie.

Nie można zapominać również o wygodnych herbatach w saszetkach, dzięki którym z łatwością oddasz się chwili zapomnienia ze swoją ulubioną herbatą. Dużym plusem jest ich łatwość parzenia, bez zbędnych fusów, a często saszetki wykorzystać można kilka razy. Ogromny asortyment herbat sprawi, że na pewno wybierzesz coś dla siebie!