Wczytuję dane...

Herbata na pasożyty

Herbata na pasożyty

Mamy pełnie, a to najlepszy czas na rozpoczęcie kuracji oczyszczania z pasożytów.

Temat ten jest niezmiernie ważny, gdyż szacuje się, że 80%- 90% społeczeństwa ma lub może mieć pasożyty, które często są przyczyną wielu chorób i poważnych schorzeń w naszym ciele. Pasożyty czynią w naszym organizmie spustoszenie. Ograbiają nas z cennych składników odżywczych, a ich toksyny zatruwają organizm, powodując m.in. alergie, bóle głowy, kłopoty ze snem i wagą oraz zaburzają prawidłowe funkcjonowanie narządów wewnętrznych. Często również są przyczyną poważnych schorzeń autoimmunologicznych, a nawet, mogą sprzyjać rozwojowi nowotworów.

 Zioła i herbatki na odrobaczenie

W naszym organizmie może bytować około 300 gatunków pasożytów. I wbrew powszechnemu przekonaniu niechciani lokatorzy bytują nie tylko w jelitach, ale również w płucach, wątrobie, mięśniach, stawach, skórze, a nawet w mózgu!

Dlatego warto przyjrzeć się tematowi bliżej i wdrożyć odpowiednią profilaktykę: płukać owoce i warzywa we wrzątku, myć ręce po powrocie do domu i skorzystaniu z toalety, często wymieniać pościel i ręczniki, nie przyjmować płynów i pokarmów nieznanego pochodzenia, odrobaczać zwierzęta domowe, a przede wszystkim regularnie odrobaczać siebie!

Zacznij od ziół: goździk, piołun, liść orzecha włoskiego, wrotycz, oman, tatarak i wiele wiele innych mieszanek ziołowych, poznaj nasze propozycje.