Wczytuję dane...

Herbatka na Trawienie

Herbatka na Trawienie

Według literatury zielarskiej zioła i owoce wchodzące w skład kompozycji mieszanek na trawienie najlepiej stosować szczególnie po posiłkach. Zioła oraz owoce pomagają regulować procesy trawienne, zapobiegają wzdęciom, stymulują pracę żołądka, wątroby, przynoszą uczucie ulgi, ograniczają gazy i wiaterek.

Do najbardziej znanych i rozpoznawalnych ziół na trawienie, należą: Liście mięty, Hyzop, Anyż owoc, Babka lancetowata, Krwawnik, Czyściec leśny, Bylica pospolita, Piołun, Macierzanki Ziele, Tymianek, Oregano, Bazylia, Kminek, Kolendra, Majeranek, Szałwia, Dziurawiec, Koper włoski, Oman Wielki, Rumianek, Karczoch, Przywrotnik, Bertram, Wszewłoga górska, Goździk, Liść orzecha włoskiego itp.

Herbatki na trawienie

W Zielarani przygotowaliśmy specjalną ofertę herbatek ziołowych na trawienie, które skutecznie zniwelują tą nieprzyjemną dolegliwość. Szkoda czasu na ból i dyskomfort po posiłku. Mieszanki ziołowe na trawienie to naprawdę skuteczne  i szybkie rozwiązanie, już po kilku łykach poczujesz ich działanie. Poprzez pobudzenie wydzielania soku żołądkowego niezbędnego do bezproblemowego trawienia bez skutków ubocznych, uczucie pełności, ociężałości i przepełnienia mija, a Ty cieszysz się dalszą, piękną resztą dnia.