Wczytuję dane...

Herbatka na Gardło

Herbata na Gardło

Aby ciało człowieka  było zdrowe to powinna stale krążyć krew, zaopatrując komórki we wszystkie potrzebne składniki i usuwając niepotrzebne. Dodatkowo takie narządy jak wątroba, płuca, nerki, jelita i skóra, powinny być zawsze czyste i zdrowe, aby były zdolne usuwać wszystkie toksyny!

Płuca kojarzone są jako główny narząd oddychania, ale należy wiedzieć że ich rola jest o wiele większa. Służą wydalaniu toksyn i odpadów wymiany gazowej, regulują temperaturę ciała, biorą udział w wypracowaniu fizjologicznych, aktywnych substancji niezbędnych do regulacji krzepliwości krwi, do przemiany białek, tłuszczów, a nawet i węglowodanów. Im mniej zanieczyszczony jest organizm, tym lepiej spełniają swoją rolę.

Herbata na ból gardła

Dlatego bardzo ważne jest utrzymywanie czystości w naszym ciele poprzez odpowiednią dawkę ruchu, zdrową dietę, i prawidłowy oddech, który ma zbawienny wpływ na nasz organizmu. Ponadto, warto zastosować zioła i mieszanki ziołowe, które korzystnie wypływają, na płuca oskrzela i gardło. Oddychanie jest jednym z najważniejszych źródeł energii dostarczanej naszemu organizmowi. Oddychanie dostarcza organizmowi życiowej energii oraz usuwa z niego toksyny. Jego klasyczną drogą jest nasz układ oddechowy. Dzięki niemu tlen i energia trafiają do naszych komórek. Im oddychanie bardziej zrytmizowane i płynne, tym przepływ tlenu jest lepszy. Wdech dostarcza tlenu do organizmu, wydech usuwa toksyn i dwutlenek węgla.

Zioła, są niezmiennie pomocne, jeśli chodzi o pełne dotlenienie organizmu. Dzięki nim, oskrzela i oskrzeliki, otrzymują prawidłową ilość tlenu do lepszej pracy.