Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 zł
Producent: ARAM NATURA
Opis produktu

Olej cedrowy syberyjski 

- źródło wielonienasyconych kwasów tłuszczowych
- zawiera witaminy z grupy B, witamina E i D
- ma działanie przeciwuleniające
- pozytywnie wpływa na układ pokarmowy
- wspiera pracę układu nerwowego

Olej cedrowy jest pozyskiwany z orzeszków cedru. Jest to drzewo rosnące na terenach Chin, Japonii, Mongolii, Rosji, Korei Północnej i Ameryki. Może ono mieć nawet 40 metrów wysokości. Olej cedrowy wykorzystywany jest już od tysięcy lat. Początkowo był wykorzystywany jako środek dezynfekujący, antybakteryjny oraz do balsamowania mumii. Aktualnie jest bardzo często wykorzystywany w kosmetyce oraz jako element diety.
Olejek cedrowy zawiera w swoim składzie witaminy z grupy B, witaminy E oraz D, magnez, miedź oraz jod. To rewelacyjne źródło kwasów tłuszczowych wielonienasyconych oraz aminokwasów. Zawiera kwas tłuszczowy oleinowy oraz linolowy. Dodatkowo z składzie zawiera przeciwutleniacze, które wpływają na neutralizację wolnych rodników w organizmie oraz mają działanie ochronne na komórki. Dzięki temu może wpływać na opóźnienie procesów starzenia się organizmu i wspomagać odporność. Działa wspomagająco na prace układu pokarmowego, spierając pracę wątroby oraz trzustki. Olej cedrowy pozytywnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy wspomagając jego pracę i działając ochronnie. Może mieć wpływ w poprawienie wydolności fizycznej ale również psychicznej. Może być też pomocny w zwalczaniu zmęczenia.

SKŁADNIKI
Olej z orzechów cedrowych sosny syberyjskiej (Pinus sibirica). Produkt naturalny, zimno tłoczony, nieekstrahowany chemicznie, nierafinowany. 

Opinie Klientów