Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: OstroVit
Opis produktu

Ruszczyk + Hesperydyna + Witamina C 

OstroVit Pharma Ruszczyk + Hesperydyna + Witamina C to suplement diety łączący w sobie kwas L-askorbinowy z naturalnymi ekstraktami z owoców gorzkiej pomarańczy oraz kłącza ruszczyka kolczastego. Składniki suplementu wspierają prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych.

Ruszczyk + Hesperydyna + Witamina C

Nasz suplement diety z serii OstroVit Pharma to unikalne połączenie trzech różnych składników, które przyczyniają się do wsparcia układu krwionośnego. W połączeniu z witaminą C neutralizuje wolne rodniki, a także wspiera syntezę kolagenu. Z kolei ekstrakt z kłącza ruszczyka kolczastego sprawdza się w walce z pękniętymi naczynkami. Zawarte w nim składniki aktywne, w tym ruskogeniny, mogą zwiększać napięcie ścian krwionośnych oraz wspomagać obkurczanie naczyń krwionośnych.

Właściwości składników zawartych w OstroVit Pharma Ruszczyk + Hesperydyna + Witamina C:

  • WSPARCIE UKŁADU KRWIONOŚNEGO – Składniki zawarte w suplemencie wykazują kompleksowe działanie uszczelniające, co może przyczyniać się do zmniejszenia obrzęków .

  • ELASTYCZNA SKÓRA – Składniki aktywne wspierają produkcję kolagenu, który wpływa na elastyczność i napięcie skóry.

  • WYGODNA FORMA – Nasz suplement w formie kapsułek jest bardzo łatwy w stosowaniu. Dzienna dawka suplementu to jedna kapsułka. Opakowanie wystarcza na dwa miesiące suplementacji.

Opinie Klientów