Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 zł
Opis produktu

Świecznik Z soli Kłodawskiej

Kłodawskie świeczniki solne produkowane są z naturalnej soli kamiennej powstałej z odparowania mórz i oceanów 200-250 mln lat temu. Każdy świecznik produkowany jest ręcznie poprzez wyrzeźbienie odpowiedniego kształtu bryły solnej. Nie ma dwóch jednakowych – każdy jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Świecznik jest naturalnym jonizerem powietrza efektywnie podnosi poziom jonów ujemnych w pomieszczeniach. Efekt jonizacji powietrza wynika z jej właściwości fizykochemicznych. W świecznikach solnych efekt jonizacji jest dodatkowo zwiększony poprzez rozgrzanie kryształu soli znajdującą się wewnątrz świeczką. Takim działaniem świecznik poprawia jakość naszego otoczenia a tym samym naszego samopoczucia.

Każdy z nas lubi świeczki. To przedmiot, który nadaje powietrzu wyjątkowego klimatu, a dodatkowo potrafi poprawić nasze samopoczucie, dzięki jonizacji powietrza!
Świeczki solne to idealne rozwiązanie na jonizacje powietrza w pomieszczeniu. Jej właściwości fizykochemiczne sprawiają, iż ta jest większa niż w przypadku zwykłej świeczki. Dlaczego? Rozgrzane kryształki soli charakteryzują się wysoką higroskopijnością, czyli wnikaniem cząstek wody z atmosfery. Dodatkowo świecznik z soli kłodawskiej to sposób na unikalne wnętrze – naturalny surowiec jakim jest sól sprawia, że nie znajdziemy dwóch takich samych świeczników.

Opinie Klientów
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również