Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: DARY NATURY
Opis produktu

Ocet jabłkowy 5% niefiltrowany

Ocet jabłkowy służy do zakwaszania  potraw i surówek. Jest także wykorzystywany na wiele dolegliwości. Ten bursztynowy płyn to bogate źródło potasu. Zawiera także magnez, wapń, żelazo, fluor, siarkę i inne pierwiastki oraz witaminę E, która działa przeciwnowotworowo i spowalnia procesy starzenia organizmu.

Ocet jabłkowy wspomaga usuwanie z organizmu toksyn, służy zachowaniu smukłej sylwetki. Anglicy nadali mu miano „eliksiru życia”. Ze względu na obecność pektyny przyspiesza wydzielanie soków żołądkowych i usprawnia trawienie. Zapobiega miażdżycy i nadciśnieniu. Przywraca równowagę kwasowo- zasadową w organizmie, służy jego odkwaszaniu.

Doskonale sprawdza się przy niewielkich i niegroźnych oparzeniach. Ważne jest, aby mocno namoczoną w occie jabłkowym watę przyłożyć na poparzone miejsce natychmiast po schłodzeniu zimną wodą. Opatrunek przytrzymać ok. 10 minut.

Składniki: ocet z jabłek ekologiczny 5% (surowce pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych)

Kwasowość: 5%

Ocet jabłkowy: powstaje dzięki naturalnej fermentacji dorodnych i soczystych jabłek. Oparta na wieloletnim doświadczeniu metoda produkcji octu pozwala na utrzymanie niepowtarzalnego, owocowego aromatu i smaku.

Ocet jabłkowy idealnie nadaje się do:

  • sałat i surówek,
  • marynat i zup,
  • galaret.

Obecność jabłek w składzie może powodować występowanie naturalnego osadu. Jest to zjawisko typowe dla ekologicznego octu jabłkowego.

Ocet został wyprodukowany z jabłek pochodzących z certyfikowanych upraw ekologicznych. 

Produkt niepasteryzowany i niefiltrowany, otrzymywany w procesie naturalnej fermentacji, mętny.

Opakowanie: butelka szklana o pojemności: 250 ml

Zabezpieczyć przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Opinie Klientów