Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 zł
Producent: JOY DAY
Opis produktu

 Probiotyk z  Ashwagandhą

Suplement diety marki JOY DAY posiada w swoim składzie bakterie probiotyczne oraz ekstrakt z ashwagandhy. Pomaga utrzymać równowagę mikrobiologiczną jelit, zapewniając prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Dodatkowo produkt wspiera pracę układu nerwowego, pomaga łagodzić stany depresyjne i redukować stres. Może przyczyniać się do poprawy samopoczucia i polepszyć jakość snu. Sprawdzi się osobom narażonym na częsty stres, oraz uczniom i studentom, ponieważ zawarta w składzie Ashwagandha wspomaga koncentrację podczas nauki i pracy umysłowej. Dodatkowo redukuje uczucia zmęczenia i dodaje niezbędnej energii do działania.

Cechy produktu

  • 1,2 mld bakterii probiotycznych w dziennej porcji.

  •  Najbardziej naturalny probiotyk na rynku.

  • Dba o równowagę mikrobiologiczną jelit.

  •  Zapobiega występowaniu zaburzeń jelitowych – dysbiozy.

  •  Wspiera pracę układu nerwowego.

Składniki: Lactobacillus rhamnosus GG, L. rhamnosus LR 04, L. rhamnosus LR 05, L. acidophilus LA 1, L. delbrueckii ssp. bulgaricus LB 2, L. casei 101/37, L. plantarum LP 02, L. plantarum LP 01, L. fermentum LF2, Bifidobacterium breve BL 10, B. breve Bbr 8, B. longum BL 03, B. animalis ssp. lactis Bi 1 MDX, Streptococcus thermophilus Z 57, S. thermophilus 9 Y. Co więcej, w efekcie tego procesu uzyskuje się ekstrakt z fermentowanego korzenia ashwagandhy (40%)

Dawkowanie

Porcja: 40 ml

Ilość porcji w opakowaniu: 12

Opakowanie: 500 ml

Sposób użycia

Dorośli i osoby starsze: około 40 ml na dobę (4 łyżki) rozcieńczone w 100 ml dowolnego, chłodnego napoju z wykluczeniem napojów alkoholowych. Z uwagi na nieprzetworzoną formę bakterii oraz niezwykłą witalność zaleca się przyjmowanie produktu w czasie posiłków.

Przeciwwskazania

Nie zaleca się stosowania przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży oraz karmiące matki przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki!

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Opinie Klientów