Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: NATURA WITA
Opis produktu
Ruszczyk kolczasty
Ruszczyk kłącze to roślina o wielu właściwościach. Ruszczyk działa przeciwzapalne i uszczelnia naczynia włosowate, co może mieć korzystny wpływ na układ krążenia. Wyciąg z ruszczyka wykorzystuje się dziś przede wszystkim w kosmetyce oraz jako wsparcie prawidłowej pracy układu żylnego. Ruszczyk wspomaga walkę z „pajączkami”, cellulitem i problemami naczyniowymi, wpływa korzystnie na krążenie żylne i funkcjonowanie naczyń krwionośnych.

Składniki: wysuszone, zmielone kłącze ruszczyka kolczastego 100%.

Do opakowania dołączona jest miarka dozująca znajdująca się pomiędzy opakowaniem zewnętrznym a bezpośrednim produktu.

Sposób stosowania: Miarkę dozującą dołączoną do opakowania napełnić w całości produktem (miarka pozwala na odmierzenie porcji jednorazowej do spożycia czyli 200 mg). Produkt spożywać bezpośrednio 2 razy dziennie popijając wodą. 400 mg kłącza ruszczyka kolczastego ( co odpowiada 400 mg produktu odmierzonego dwukrotnie za pomocą miarki dozującej) stanowi dzienną porcję do spożycia.

Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu, chronić od światła.

Masa netto: 50 g

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie zaleca się kobietom w ciąży, karmiącym piersią oraz dzieciom. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy styl życia.

Opinie Klientów
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również