Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 zł
Opis produktu


Dzięki niej możecie Państwo wdrożyć w życie propozycje autorów Wojciecha Ozimka i Montserrat Gras, którzy podejmują próbę selekcji i  usystematyzowania dostępnej wiedzy a także znajdziecie odpowiedzi na wiele pytań w tej tematyce.

Większości ludzi w temacie wkleszczeń ,,coś tam" ,,gdzieś tam" ,,dzwoni”, ale nie do końca wiedzą ,,w którym kościele” a później - po wkleszczeniu nader często jest ,,płacz i zgrzytanie zębów”, rozpaczliwe poszukiwania ,,w sieci" oraz histeryczna lektura i dramatyczne próby sensownej analizy wszelakich forów, blogów, grup wsparcia, książek etc. traktujących o tym jak leczyć boreliozę i inne choroby odkleszczowe...

Konia z rzędem temu, kto potrafi sensownie odsiać ziarno od plew. Dlatego autorzy podjęli nieśmiałą próbę selekcji i pokornego usystematyzowania dostępnej wiedzy na ten temat.

Ale nadrzędnym celem tej książki jest propagowanie sposobów prewencji, które mają zapobiec wkleszczeniom oraz propagowanie racjonalnego zachowania po ewentualnym wkleszczeniu, ponieważ biorąc pod uwagę skalę występowania chorób odkleszczowych, znajomość tej tematyki urasta dziś wręcz do rangi obowiązku moralnego…

W książce znajdziecie odpowiedzi na wiele pytań, które chcielibyście zadać a nawet na pytania o których jeszcze nie wiecie, że chcielibyście lub wręcz powinniście zadać.

Nie kupujcie jednak tej książki jeśli jesteście pewni, że ‘’to wszystko można przecież wszędzie przeczytać”, że jesteście w pełni przygotowani na atak kleszczy, przekonani, że choroby odkleszczowe (w tym boreliozę) łatwo się leczy, ze pielgrzymki po kolejnych specjalistach i tysiące złotych wydane na ewentualną diagnostykę i leczenie objawowe, nie przyczynowe, boreliozy i innych chorób odkleszczowych oraz ich potencjalnych powikłań – są porównywalne z ceną tej książki.

Wierzymy jednak, że kupiecie tę książkę, przeczytacie i nade wszystko wdrożycie w życie nasze zalecenia, bo jak zapewne wiecie - znać drogę a podążać nią to dwie zupełnie różne rzeczy.

O Autorach:

WOJCIECH OZIMEK
Lekarz pediatra. Od 1993 roku prowadzi praktykę lekarską, w ramach której udziela porad w zakresie pediatrii ogólnej, chorób pasożytniczych i odkleszczowych. Członek wielu międzynarodowych stowarzyszeń naukowych. W swojej praktyce łączy medycynę konwencjonalną z ziołolecznictwem i dietoterapią. Żarliwy entuzjasta neurobiologii, psycho-neuro-endokryno-immunologii, filozofii i semantyki ogólnej oraz nieuleczalny obsesjonat badań nad rolą i znaczeniem ludzkiej mikrobioty.

MONTSERRAT GRAS GRAUPERA
Wlaścicielka i CEO Gras Clinical Services & Research. Katalonka mieszkająca na stale w Warszawie. Ekonomistka. Trenerka łyżwiarstwa figurowego. Od 2016 roku rozwija Gras Healthcare – portal dedykowany szeroko rozumianej profilaktyce zdrowotnej. Pasjonatka zdrowego, aktywnego stylu życia. Propagatorka wiedzy medycznej „dla ludzi”. Organizatorka cyklu konferencji „Nie dam się kleszczom” i… wydawczyni tej książki.

Opinie Klientów