Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: OstroVit
Opis produktu

Witamina C 1000 

OstroVit Witamina C 1000 to suplement diety w postaci tabletek musujących do rozpuszczania w wodzie. Jest doskonałą alternatywą dla osób chcących uzupełnić codzienny poziom witaminy C, które jednocześnie unikają suplementacji w postaci tabletek i którym zależy na jednoskładnikowej formule z wysoką dawką witaminy C. Jedna tabletka musująca naszego suplementu diety dostarcza aż 1000 mg kwasu L-askorbinowego - wystarczy rozpuścić ją w wodzie i wypić gotowy płyn. Witamina C odgrywa niebagatelną rolę w organizmie człowieka, regulując wiele procesów i funkcji fizjologicznych, zatem jeśli chcesz uzupełnić jej codzienny poziom, sięgnij po nasz suplement OstroVit Witamina C 1000 w tabletkach musujących!

  • 1 porcja = 1 tabletka
  • Ilość porcji w opakowaniu - 20
  • W formie łatwych w użyciu tabletek musujących
  • Orzeźwiający, cytrynowy smak

Witamina C

Witamina C - czyli kwas L-askorbinowy - to organiczny związek chemiczny z grupy alkoholi polihydroksylowych. Jest to niezbędny składnik odżywczy w diecie człowieka, który odpowiada głównie za prawidłowe funkcjonowanie tkanki łącznej oraz kości. Jego biologicznie aktywna forma - witamina C, działa jako czynnik redukujący, oraz koenzym w kilku szlakach metabolicznych organizmu człowieka. Witamina C jest uważana za jeden z głównych przeciwutleniaczy - usuwa nadmiar wolnych rodników z naszych komórek. Jej właściwy poziom w naszej diecie pozwala także na szybszą regenerację oraz wzrost mięśni, biorąc bezpośredni udział w produkcji kolagenu. Wspiera układ nerwowy oraz odpornościowy.

Jakość potwierdzona laboratoryjnie

W trosce o zdrowie naszych klientów, produkty przez nas wytwarzane poddawane są regularnym badaniom w niezależnym akredytowanym laboratorium, w celu zapewnienia i utrzymania najwyższej jakości.

Opinie Klientów