Wczytuję dane...

Okres wirusowy – czy wiesz jak się przed nim chronić w domowy sposób?

Wykorzystaj swoją apteczkę domową i uzdrów się SAM!

Skuteczna kuracja powinna trwać dwa dni :

  1. Co 2 godziny, należy przyjmować witaminę C, jeżeli wybierasz opcję w proszku to jest to 3g, jeśli w kapsułce to około 2-3 sztuki.
  2. Co 5 godzin, przyjmujemy węgiel aktywny, jeżeli wybierasz opcję w proszku to jest to 1 łyżka stołowa (lub 2 małe łyżeczki), jeśli w tabletce to około 4-5 sztuk.
  3. Dodatkowo, warto ssać czosnek, jednak nie gryźć go i nie połykać, a ssać jak cukierka około 15 minut, następnie wypluć i wyrzucić, możemy ssać tak 3-4 razy na dzień. Więcej o właściwościach czosnku możesz dowiedzieć się z naszego bloga czosnek pospolity.
  1. Miód plus pierzga, propolis z wodą letnią i dużą ilością cytryny, należy się nawadniać, ponieważ organizm walczy z wirusem i należy mu w tym pomóc.
  2. Zastosuj rozgrzewające i powlekające mieszanki ziołowe: imbir, jeżówka purpurowa, bez czarny kwiat, lipa kwiat, ślaz kwiat, tarnina owoc, malina owoc lub liść, nawłoć, krwawnik, wierzba biała kora, liście oliwki, rokitnik, dzika róża lub aronia owoc, dodatkowo ruta i pigwa.
  3. Olejek z oregano, tymiankowy, majerankowy lub laurowy, wyciąg z pędów eukaliptusa 100% 3-4 kropelki na szklaneczkę wody, pić 2 raz dziennie.

O tym warto pamiętać w okresie wirusowym!

Warto pamiętać o witaminach ADEK i minerałach: cynk, magnez, potas i mumio.

Zastosuj bańki, wygrzej się i unikaj jedzenia, aby nie obciążać organizmu!

Powodzenia, przesyłam Wam dużo ZDRÓWKA!