Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Opis produktu

Renostav

Zdrowy i aktywny styl życia stanowi jedną z największych myśli przewodnich współczesnych czasów. Duża intensywność ćwiczeń, nadwaga oraz proces starzenia się populacji powodują jednak, że problemy związane z dyskomfortem układu stawowego stają się coraz bardziej powszechne, a ból stawów to cena jaką płacimy za ich nadmierne obciążenie. Nadążając za trendem zainteresowania sposobami pomagającymi zachować sprawność tak długo, jak to możliwe, oferujemy naturalne i sprawdzone rozwiązanie odżywcze, ukierunkowane na wsparcie oraz zachowanie zdrowych i elastycznych stawów, czyli naturalny kolagen morski.

Naturalny kolagen jako eliksir młodości
Kolagen zwany potocznie eliksirem młodości stanowi około 25% struktury ludzkiego organizmu, czynnie uczestnicząc w funkcjach życiowych niemal wszystkich układów, narządów oraz tkanek. Jest najważniejszym składnikiem budulcowym tworzącym kości, ścięgna, więzadła, mięśnie oraz skórę. Wraz z wiekiem jego naturalna produkcja spada co skutkuje m.in. pogorszeniem sprawności układu mięśniowo-stawowego. Aby przywrócić prawidłowy poziom produkcji kolagenu, oprócz ruchu i zróżnicowanej diety, zalecana jest odpowiednio skomponowana suplementacja doustna (m.in. kolagen w tabletkach), niosąca ze sobą szereg właściwości regeneracyjnych i profilaktycznych.

Renostav jako kompleksowy kolagen na stawy
Kompleks 5 aktywnych składników wspomagających codzienne utrzymanie prawidłowych funkcji układu kostno-stawowego, w tym chrząstki i mazi stawowej. Wspomaga leczenie przy zmianach zwyrodnieniowych stawów oraz wspiera utrzymanie właściwego stanu tkanki chrzęstno-stawowej.

Renostav na stawy zawiera hydrolizowany, naturalny kolagen morski typu I. Pozyskiwany w 100% ze starannie selekcjonowanych skór rybich, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Rygorystyczny dobór surowców oraz mieszanki enzymów generuje aktywne peptydy białkowe o ukierunkowanym biologicznie działaniu prozdrowotnym. Kolagen rybi NatiCol® zawarty w preparacie Renostav® jest bogatym źródłem bioaktywnych peptydów, które są korzystne dla naszego metabolizmu komórkowego oraz wspierają zdrową chrząstkę i funkcję stawową.

NatiCol® jest wolny od napromieniowań i pozostałości chemicznych. To naturalny, czysty (stopień czystości 99,8%) komponent spożywczy bez dodatków i konserwantów. Dzięki wyjątkowo niskiemu poziomowi wagi molekularnej charakteryzuje go wysoka przyswajalność co sprawia, że jest tak unikalny w porównaniu do innych kolagenów. Jego działanie potwierdzają badania kliniczne.

Korzyści diety wspartej przez Renostav®:

Wpływa na odbudowę naturalnych włókien kolagenowych i regenerację tkanek stawowych.
Wykazuje właściwości przeciwreumatyczne oraz stymuluje metabolizm komórek chrzęstnych i kostnych.
Wspomaga leczenie przy zmianach zwyrodnieniowych stawów oraz wspiera ich właściwe utrzymanie.
Pomaga zmniejszyć uczucie dyskomfortu i sztywności stawów.
W przeciwieństwie do środków, które tylko uśmierzają ból, peptydy kolagenowe zawarte w Renostav® oddziałują pozytywnie na strukturę i mechaniczne właściwości elementów układu stawowego przez długi czas.
Składniki Renostav®:

NatiCol® – w 100% kolagen rybi
Siarczan chondroityny – występuje naturalnie w chrząstkach i płynie stawowym, wpływa na elastyczność i regenerację powierzchni stawów
Kwas hialuronowy – jest głównym składnikiem płynu stawowego. Nadaje właściwą lepkość mazi stawowej.
Witamina C – wspiera biosyntezę kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki i kości.
Wyciąg z kłącza imbiru (Zingiber officinale 95%) – posiada właściwości przeciwzapalne, rozgrzewające oraz antyoksydacyjne, łagodzi bóle reumatyczne.

Dawkowanie:
1 kapsułka dwa razy dziennie. W celu uzyskania optymalnego efektu rekomenduje się stosowanie przez min. 3 miesiące.

SKŁAD: hydrolizat kolagenowy ze skór rybich (NatiCol®), chondroityna (siarczan chondroityny), żelatyna – otoczka kapsułki, kwas hialuronowy, ekstrakt suchy z dzikiej róży (70%), inulina, l-leucyna, ekstrakt z kłącza imbiru (Zingiber officinale) standaryzowany na 5% gingeroli.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia oraz stosować produktu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Kobietom w okresie ciąży lub karmienia piersią zaleca się wcześniejsze skonsultowanie z lekarzem.

Składnik

1 kapsułka

Zawartość w zalecanej
porcji dziennej (2 kapsułki)

NatiCol® – (hydrolizowany kolagen ze skór rybich)

400 mg

800 mg

Siarczan chndroityny
– chondroityna

120 mg
85 mg

240 mg
170 mg

Kwas hialuronowy

60 mg

120 mg

Ekstrakt z dzikiej róży
• witamina C

57,14 mg
40 mg (50% RWS*)

114,28 mg
80 mg (100% RWS*)

Ekstrakt z kłącza imbiru Zingiber officinale
• gingerole

5 mg
0,25 mgg

10 mg
0,5 mg

Opinie Klientów
Polecamy