Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: PROHERBIS
Opis produktu

Pelargonia afrykańska 100%

Pelargonia wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu oddechowego i przyczynia się do wzmocnienia systemu immunologicznego człowieka.

Działanie pelargonii:

  • przeciwbakteryjne – wynikające głównie z hamowania przylegania bakterii do komórek błony śluzowej w układzie oddechowym, co uniemożliwia ich zainfekowanie;
  • przeciwwirusowe – dzięki hamowaniu replikacji (namnażania) niektórych wirusów układu oddechowego, a także hemaglutynacji, umożliwiającej przyłączanie się wirusa do komórki i neuraminidazy, umożliwiającej jej opuszczenie i dalsze rozprzestrzenianie się;
  • immunomodulujące – polegające na stymulowaniu układu odpornościowego do walki z patogenem.

Stosowanie: 1 kapsułkę 2 razy dziennie (1 kapsułka – 400 mg) nie dłużej niż 14 dni. Po tym okresie zrobić dwutygodniową przerwę. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dawki w ciągu dnia tj. 800mg.

Skład:

– pelargonia afrykańska (Pelargonium sidoides)

– kapsułka celulozowa (roślinna) odpowiednia dla wegetarian i wegan.

Opakowanie: 60 kapsułek

Nie stosować u dzieci do 6 lat, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Przechowywać w chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i słońcem. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Produkt nie zalecany dla kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz dla małych dzieci. Nie stosować w przypadku uczulenia na któryś ze składników.

Opinie Klientów