Wczytuję dane...
Wysyłka od: 11.00 zł
Opis produktu

Chlorofillipt tabletki

Wyciąg z pędów eukaliptusa - Chlorofillipt

Chlorofillipt jest dostępny w różnych formach. W przypadku Chlorofillipt w tabletkach, to jest on bardzo skuteczny:

Stosowany w chorobach górnych dróg oddechowych, takich jak zapalenie migdałków, zapalenie gardła ze zmianami błon śluzowych gardła, zapalenie krtani. W chorobach jamy ustnej, zapaleniu dziąseł, wrzodziejącym zapaleniu jamy ustnej, kandydozie jamy ustnej, oraz urazach mechanicznych jamy ustnej.

CHLOROFILLIPT

Pisany też jako „Chlorophyllipt” jest świetnym remedium na problemy z górnymi drogami oddechowymi, a w tym szczególnie na problemy z bólem gardła. Chlorofillipt to naturalny ekstrakt z eukaliptusa, który występuje pod postacią tabletek, syrobu i czopków. To środek przeciwbakteryjny i przeciwzapalny pochodzenia roślinnego, który zwalcza nawet szczepy gronkowca (te są odporne na działanie antybiotyków), paciorkowca, pneumokoków, helicobakterów oraz enterobacterów.. Dodatkowo Chlorofillipt wyzwala nas od chorobotwórczych grzybów, a także wielu szczepów bakterii takich jak Enterococcus, Streptococcus, Helicobacter pylori itd.
Chlorofillipt (uwaga na pisownie, to nie jest „Chlorofilit”) to niezastąpiony środek, który sprawdzi się przy zapaleniach krtaniowo-tchawicznych, leczeniach pooperacyjnych, poporodowych, wrzodach żołądka itd. Jest rewelacyjnym ziołowym rozwiązaniem o działaniu wykrztuśnym, które łagodzi skurcze i obniża gorączkę.


Składniki:
cukier, wzmacniasz objętości, celuloza mikrokrystaliczna, kwas cytrynowy, ekstrakt z liści eukaliptusa, sole wapniowe kwasów tłuszczowych.

Porcja dzienna 5 tabletek zawiera:
ekstrakt z liści eukaliptusa 125mg

Sposób użycia:
Ssać co 4-5 godzin jedną tabletkę, ale nie więcej niż 5 tabletek dziennie.

Kuracja trwa 7 dni. Dzięki temu schematowi w jamie ustnej powstaje takie stężenie substancji aktywnych, które staje się śmiertelne dla gronkowców.

Opakowanie:
40 tabletek

Opinie Klientów
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również