Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Xenico Pharma
Opis produktu

XenicoPharma Menachinox K2+D3 4000 j.m. FORTE 

Menachinox K2 + D3 to suplement diety będący źródłem naturalnej witaminy K2MK-7 otrzymywanej z tradycyjnego, japońskiego sfermentowanego produktu soi - Natto oraz naturalnej witaminy D3 pozyskiwanej z lanoliny. Witaminy K2 i D3 zawarte w preparacie zostały rozpuszczone w naturalnych tłuszczach, dzięki czemu są najlepiej przyswajalne dla organizmu. Witamina K2MK-7 zawarta w produkcie Menachinox K2 + D3 została pozyskana naturalnie w procesie biofermentacji z wykorzystaniem kultur bakterii Bacillussubtilis ssp natto. K2MK-7 pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

Naukowo zostało potwierdzone, że witamina D pomaga w:

•utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi,

•prawidłowym wchłanianiu i wykorzystaniu wapnia i fosforu,

•prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz układu odpornościowego.

Skład:

Zawartość składników w przeliczeniu na zalecaną dzienną porcję - 1 kapsułka:
Składniki Jedna kapsułka (0,270g) %RWS*
Witamina K2 MK-7 (VitaMK7) 75mcg 100,00%
Witamina D3 (Quali-D) 100mcg (4000 j.m.) 2000%
*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Składniki: oliwa z oliwek, żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), witamina K2 (menachinon 7), witamina D3 (cholekalcyferol).

Stosowanie: Dla dorosłych zalecana dzienna porcja do spożycia 1 kapsułka. Spożywać 1 kapsułkę popijając szklanką wody.

Produkt nie zawiera cukru, soli, glutenu, kazeiny i laktozy. Wyprodukowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych i barwiących. Preparat bezpieczny dla diabetyków.

Dodatkowe informacje: Należy skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu Menachinox K2 + D3 w przypadku przyjmowania leków przeciwzakrzepowych.

Kobiety w ciąży i w okresie laktacji stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem. Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się z boku opakowania. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić przed światłem.

Zawartość netto: 30 kapsułek po 418 mg (12,54 g).

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent:
XenicoPharma Sp. z o.o.

Opinie Klientów
Polecamy