Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 zł
Producent: Flos
Opis produktu

Morszczyn

Morszczyn jest to zioło, które działa jako preparat wspomagający tworzenie śluzu, powlekający, ułatwiający wypróżnianie. Morszczyn wspomaga aktywacje enzymów przekształcających cholesterol w kwasy żółciowe, zapobiega ich odkładaniu w naczyniach krwionośnych.
Morszczyn wzbogaci  dietę w jod

Morsztyn działa dobroczynnie dzięki temu, że zawiera:

  • Polisacharydy- są to związki pobudzające układ odpornościowy  posiadają właściwości przeczyszczające.
  • Jod pobudzający prace gruczołów tarczycy.
  • Magnez, mangan, miedz, cynk, sód, potas, siarkę, chlor.

Składniki: wysuszona, rozdrobniona plecha morszczynu pęcherzykowatego 100%

Sposób stosowania: Miarkę dozującą dołączoną do opakowania napełnić produktem (miarka pozwala na odmierzenie porcji dobowej do spożycia). Odmierzoną porcję plechy morszczynu spożywać bezpośrednio (lub po uprzednim rozdrobnieniu w moździerzu) 1 raz dziennie popijając wodą, najlepiej 2 godziny przed posiłkiem.

Lekko wyczuwalny, nieprzyjemny zapach rybi produktu, to charakterystyczna cecha plechy morszczynu.

0,2 g produktu, stanowiące 0,2 g plechy morszczynu pęcherzykowatego ( w tym jod od 100 μg do 150 μg – czyli od 66 % do 100 % dziennej referencyjnej wartości spożycia) odmierzone za pomocą miarki dozującej, stanowi dzienną porcję do spożycia.

Uwagi: Nie stosować przy nadczynności tarczycy.  Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 r.ż., kobiet w ciąży oraz karmiących piersią, a także dla osób uczulonych na morszczyn pęcherzykowaty. W takcie stosowania produktu nie należy stosować jednocześnie  innych preparatów zawierających morszczyn lub jod.

Masa netto: 50 g

Warunki przechowania: Przechowywać w suchym miejscu, chronić od światła.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny da małych dzieci.

Opinie Klientów
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również