Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 zł
Producent: Medica Herbs
Opis produktu

Ostropest Karczoch Mniszek - 80% sylimaryny, 5% cynaryny, 8% flawonów, 50% saponin, 98% kurkuminoidów

Ostropest, karczoch oraz mniszek wspólnie wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego oraz wątroby. Ostropest wspomaga jej naturalną ochronę i regenerację. Mniszek i karczoch są pomocne przy dolegliwościach żołądkowo – jelitowych. Dodatkowo karczoch sprzyja utrzymaniu właściwego poziomu lipidów we krwi, przez co pomaga zachować prawidłowy stan serca i układu krążenia.

SKŁADNIKI
Wyciąg z liści Cynara scolymus, wyciąg z korzenia Taraxacum officinale, wyciąg z nasion Silybum marianum, wyciąg z nasion Trigonella foenum – graecum, wyciąg z korzenia Curcuma longa; kapsułka (żelatyna – składnik otoczki).

Produkt nie zawiera żadnych sztucznych dodatków takich jak konserwanty, barwniki, aromaty, wypełniacze. Odcień produktu może się różnić ze względu na intensywność koloru naturalnego składnika.

Zawartość w 1 kapsułce:
Wyciąg z nasion Silybum marianum - 60mg
w tym sylimaryna - 48mg
Wyciąg z liści Cynara scolymus - 200mg
w tym cynaryna - 10mg
Wyciąg z korzenia Taraxacum officinale - 190mg
w tym flawony - 15,2mg
Wyciąg z nasion Trigonella foenum – graecum - 55mg
w tym saponiny - 27,5mg
Wyciąg z korzenia Curcuma longa - 35mg
w tym kurkuminoidy - 34,3mg

SPOSÓB UŻYCIA
1 kapsułka 1-2 razy dziennie.

UWAGA
Nie stosować u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zbilansowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia.

PRZECHOWYWANIE
Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Opinie Klientów