Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 zł
Opis produktu

Burn4ALL Extreme marki Allnutrition jest suplementem diety, który stworzony został specjalnie z myślą o wszystkich, którzy chcą skutecznie i bezpiecznie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Burn4ALL Extreme bazuje na 5 ekstraktach, których synergiczne i kompleksowe działanie wspomaga utratę zbędnych kilogramów.

Właściwości:

Suplement diety Allnutrition Burn4ALL Extreme charakteryzuje się mocnym działaniem termogenicznym. Zapewnia szybką walkę z każdym rodzajem tłuszczu i jest przy tym skuteczny i bezpieczny. Zastosowany w nim ekstrakt z zielonej kawy standaryzowany na 10% kwasów chlorogenowych jest naturalnym przeciwutleniaczem, który może spowalniać wydzielanie glukozaminy do układu krwionośnego po posiłku. Podnosi także czułość komórek na insulinę. Kolejny składnik preparatu to ekstrakt z gorzkiej pomarańczy standaryzowany na 40% witaminy C oraz 0,25% synefryny.  Synefryna wraz z oktopaminą, kofeiną i polifenolami z zielonej herbaty oddziałują na proces lipolizy, z jednej strony intensyfikując uwalnianie kwasów tłuszczowych z adipocytów, z drugiej zwiększając wydatek energetyczny ustroju i nasilając ich spalanie w mitochondriach komórkowych. Z kolei ekstrakt z zielonej herbaty (4:1) stanowi źródło polifenoli. Dodatek tyrozyny i kofeiny odpowiada zaś za dostarczanie niezbędnej energii za każdym razem gdy tego potrzebujemy. Ekstrakt z tamaryndowca malabarskiego standaryzowany na 60% kwasu hydroksycytrynowego (HCA) może mieć hamujący wpływ na apetyt, przez co pomaga ograniczać ilość przyjmowanych pokarmów, hamować syntezę kwasów tłuszczowych i zwiększać syntezę glikogenu w wątrobie. Ekstrakt z kakaowca standaryzowany na 6% teobrominy działa hipotensyjnie – w dużych dawkach zmniejsza ciśnienie krwi i jednocześnie działa moczopędnie. W niewielkich dawkach związek ten wywołuje rozszerzanie się naczyń krwionośnych w mózgu, co poprawia ukrwienie tego narządu i usprawnia jego funkcjonowanie. Na podobnej zasadzie teobromina wpływa na serce (rozszerza naczynia wieńcowe). W niewielkim stopniu teobromina posiada też właściwości stymulujące. Jej stosowanie może być pomocne w programach redukcji masy ciała. Bowiem w połączeniu z kofeiną i polifenolami zawartymi w zielonej herbacie substancja ta wykazuje działanie termogeniczne. Dzięki regularnemu stosowaniu Burn4All Extreme treningi będą dłuższe, bardziej intensywne i nastawione na efektywne spalanie tłuszczu.

Składniki:

ekstrakt z zielonej kawy standaryzowany na 10% kwasów chlorogenowych, otoczka kapsułki: żelatyna, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy standaryzowany na 40% witaminy C oraz 0,25% synefryny, ekstrakt (4:1) z zielonej herbaty, acetyl L-tyrozyna, kofeina bezwodna, ekstrakt z tamaryndowca malabarskiego standaryzowany na 60% kwasu hydroksycytrynowego (HCA), ekstrakt z kakaowca standaryzowany na 6% teobrominy, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik - dwutlenek tytanu

Zawartość w 1 kapsułce:
Ekstrakt z zielonej kawy - 125 mg, w tym:
kwasy chlorogenowe - 12,5 mg
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy - 75 mg, w tym:
witamina C - 30 mg - 37,5% RWS*,
synefryna - 0,188 mg 
Ekstrakt z zielonej herbaty - 75 mg
Ekstrakt z Garcinia Cambogia - 15 mg, w tym:
HCA - 9 mg
Ekstrakt z kakaowca - 8,34 mg, w tym:
teobromina - 0,5 mg
Acetyl L-tyrozyna - 66,54 mg, w tym:
tyrozyna - 25 mg
Kofeina bezwodna - 50 mg

* - % Referencyjnej Wartości Spożycia

Stosowanie:

Zaleca się przyjmowanie 3 kapsułek w porze około treningowej lub do godziny 18 w dni nietreningowe. Kapsułki należy popijać wodą.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Ważne informacje:
Burn4ALL Extreme jest niewskazany w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.
Preparatu nie należy stosować u dzieci, kobiet w ciąży, planujących ciążę oraz karmiących, a także u osób z problemami sercowymi.
Suplement diety należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i niedostępnym dla małych dzieci miejscu.
Zawiera kofeinę.

Opakowanie: 120 kapsułek

Opinie Klientów