Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Opis produktu

OSTROPEST PLAMISTY MIELONY

Ogromne doświadczenie zakonników, długotrwałe praktyki, zajmowanie się uprawą, zbieractwem, a także pogłębianiem wiedzy o ziołach i ich wszechstronnych zastosowaniach w zderzeniu ze współczesnością, podpowiada jak pogodzić te dwa odrębne światy.
Proponujemy magię zielarstwa nie tę odmierzoną "szczyptą" lecz precyzyjnie dobraną, zważoną mieszankę ziół i suszonych owoców. Zioła i owoce pochodzą z czystych nieskażonych terenów, niektóre posiadają certyfikat ekologiczny.

Zawarte w ostropeście substancje aktywne (sylimaryna) stymulują regenerację wątroby, pobudzają wydzielanie żółci. Ostropest działa przeciwzapalnie, zapobiega marskości. Ponadto chroni wątrobę i nerki przed stłuszczeniem oraz obniża poziom cholesterolu. Ma zastosowanie zarówno profilaktycznie (np. podaje się go ludziom pracującym w oparach substancji chemicznych i napromieniowaniu), jak i lecznicze. Chroni wątrobę przed  truciznami (alkohol, dwusiarczek węgla, pestycydy). Jest nieszkodliwy  dla kobiet ciężarnych i karmiących.

Sposób użycia: Spożyć po jednej łyżeczce 3 razy dziennie, popijając wodą, herbatą lub sokiem.

Skład: ostropest plamisty 100%

Opinie Klientów