Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: GINSENG
Opis produktu

KORDYCEPS EKSTRAKT KOMPLEKS 

Kordyceps Ekstrakt Kompleks to kompleks ekstraktów roślin adaptogennych dla osób dorosłych w okresach osłabienia, przemęczenia, stresu. W zaburzeniach koncentracji, odporności, obniżonej energii życiowej, w okresie rekonwalescencji oraz w celu zwiększenia wydolności i poprawy kondycji psychicznej.

Kordyceps (Cordyceps synensis), zwany maczużnikiem chińskim, to gatunek wysokogórskiego grzyba, który od lat stosowany jest w

Tradycyjnej Chińskiej Medycynie (TCM). Cytryniec chiński i traganek błoniasty to rośliny adaptogenne, bogate w kwasy organiczne, flawonoidy, witaminy i polisacharydy, które działają tonizująco, dodają sił witalnych i przyspieszają rekonwalescencję.

SKŁADNIKI

Miód, Cordyceps sinensis/maczużnik chiński, Radix Astragali/traganek błoniasty, Schisandra chinensis/cytryniec chiński, woda oczyszczona do 10 ml.

Skład w 1 fiolce / 10 ml:

Cordyceps sinensis / maczużnik chiński, grzybek, ekstrakt 1:4  500 mg / ekwiwalent 2000 mg sproszkowanego grzybka

Radix Astragali/traganek błoniasty, korzeń,

ekstrakt 1:10  400 mg / ekwiwalent 4000 mg sproszkowanego korzenia   Schisandra chinensis/cytryniec chiński, owoc, ekstrakt

1:10  400 mg / ekwiwalent 4000 mg sproszkowanych owoców Clean Label: nie zawiera sztucznych barwników, substancji wiążących, stabilizatorów, konserwantów, dodatków.

SPOSÓB UŻYCIA

1-2 fiolki dziennie, najlepiej przed pierwszym posiłkiem. Przed użyciem wstrząsnąć.

UWAGA

Mogące powstać lekkie zmętnienie oraz nieznaczny osad są naturalnym zjawiskiem w produktach roślinnych.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Nie zaleca się stosowania u osób z nadciśnieniem tętniczym, uczulonych na którykolwiek ze składników, kobiet będących w ciąży, karmiących oraz u dzieci.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Opinie Klientów