Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.00 zł
Opis produktu

Składniki użyte do produkcji tej nalewki wykazują działanie m.in: uodparniające na stres pod kątem fizycznym i psychicznym. Działają wspomagająco na procesy regeneracji, zachowanie ogólnie pojętej witalności. Składniki wykorzystywane w produkcji oddziałują na m.in: nadnercza, prowadząc np. do obniżania poziomu kortyzolu w organizmie. Wspomagają naukę, koncentrację czy pamięć. 

Sposób użycia:

2 razy dziennie po porcji zakraplacza (jedno naciśnięcie pipety lub 15 kropli). Można zakropić bezpośrednio do jamy ustnej i popić lub dodać do wody i po wymieszaniu wypić. Proponujemy stosowanie z rana i wczesnym popołudniem.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie stosować jako substytutu zróżnicowanej diety. Zdrowy tryb życia oraz zrównoważona dieta jest niezbędna dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Produkt powinien być stosowany tylko przez osoby dorosłe. Nie stosować w trakcie ciąży oraz karmienia piersią.

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed światłem słonecznym. Przechowywać poza zasięgiem małych dzieci.

Wartość odżywcza składników wykazujących efekt fizjologiczny  (RWS – referencyjna wartość spożycia nie została określona) w zalecanej dziennej porcji do spożycia ( 30 kropli – 2 kroplomierze – 1 ml)  jest 70 mg Traganka błoniastego korzenia, po 50 mg: Różeńca górskiego korzenia i Eleuterokoka syberyjskiego korzenia oraz 30 mg Cytryńca chińskiego owocu. 

Składniki: tinktura  DER 1:5  Traganka błoniastego korzenia – Astragaius membranaceus, Różeńca górskiego korzenia – Rhodiola rosea, Eleuterokoka syberyjskiego korzenia – Eleutherococcus senticosus, Cytryńca chińskiego owocu – Schisandra chinensis (całkowita zawartość alkoholu to ok.35% alk.)

W procesie produkcji nie użyto alergenów i składników: drożdży, pszenicy, glutenu, mleka, jaj, soi, ryb, skorupiaków, orzechów.

Opinie Klientów
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również