Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 zł
Producent: CBD EFFECT
Opis produktu

Czopki z wyciągiem z glistnika

(jaskółcze ziele)

Czym jest Glistnik?

Naturalne kosmetyki od tysięcy lat pomagały człowiekowi w chorobie. Glistnik, czyli jaskółcze ziele był wykorzystywany w medycynie naturalnej chociażby w starożytnej Grecji. Jest to roślina, która charakteryzuje się korzystnym działaniem na organizm człowieka. Jaskółcze ziele zabija wirusy i bakterie i, co ważne, pomaga w leczeniu wielu problemów skórnych. Glistnik jest pospolicie znany jako remedium na kurzajki, brodawki, będące efektem zakażenia wirusem HPV. Może okazać się pomocny niejednej osobie z problemami odbytu.

Czopki z glistnika

Wiele osób borykających się z problemami odbytem decyduje się na zastosowanie czopków. Czopki z glistnika są świetnym rozwiązaniem na hemoroidy, a specyficzne właściwości tego ziela eliminują problemy grzybiczne, stany zapalne i pomagają w przypadku problemów z jelitami, czy pieczeniach. Czopki są przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Czopki z glistnika na mięśniaki sprawdzą się równie dobrze.

SPOSÓB UŻYCIA: dorosłym i dzieciom od 12 roku życia. Stosujemy 1 czopek po  wypróżnieniu na noc. Dopochwowo stosujemy 1 czopek przed snem. Podstawowa kuracja 10 dni.

PRZECHOWYWANIE: przechowywać należy  w ciemnym, chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci, w temperaturze nie wyższej niż +8 C, najlepiej w lodówce.

Skład (1 czopek): ekstrakt z glistnika jaskółcze ziele, lanolina, masło kakaowe, polietylenoxid 1500.

OPAKOWANIE: 12 czopków po 2 g

Opinie Klientów
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również