Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 zł
Producent: RATOWNIK
Opis produktu

RATOWNIK 71 CHONDROITYNA 1000 

RATOWNIK CHONDROITYNA 1000 z chondroityną, glukozaminą i kamforą.

Chondroityna jest jednym z głównych składników chrząstki stawowej, wpływa na sprawność i wytrzymałość stawów a w połączeniu zglukozaminą gwarantuje zwiększenie odporności zarówno stawów jak i kości na mikro- uszkodzenia. Jest także środkiem o działaniu przeciwbólowym.

Glukozamina wchodzi w skład podstawowej substancji odpowiedzialnej za prawidłowe funkcjonowanie stawów. W okresie wzmożonego wysiłku fizycznego, zwiększonego obciążenia stawów, przy nadwadze oraz w podeszłym wieku dochodzi do zmniejszenia produkcji glukozaminy w organizmie, dlatego też ważne staje się wyrównanie jej niedoboru. Glukozamina wzmacnia stawy oraz stymuluje syntezę kolagenu do odbudowy i regeneracji chrząstki stawowej.

RATOWNIK chroni ścięgna, więzadła, torebki stawowe oraz tkankę kostną. Zalecany jest zarówno w okresie rekonwalescencji jak i w profilaktyce. Wpływa na poprawę ruchomości i elastyczności stawów. Dodatkowo działa przeciwzapalnie.

Posiada właściwości łagodzenia bólu oraz zmniejszania postępu zmian zwyrodnieniowych. Systematyczne stosowanie wzmacnia stawy zapobiegając urazom podczas dużego obciążenia.
Stosować; nałożyć w okolicach stawów i wmasować do czasu wchłonięcia się balsamu.

Dozowanie i częstotliwość: stosować indywidualnie w miarę potrzeb.

Opakowanie: tubka 50 g

Opinie Klientów
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również