Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.00 zł
Producent: COSMA CANNABIS
Opis produktu

Cosma Cannabis natural herbs dobry nastrój to suplement diety w postaci kropli. Zawiera olej z nasion konopi siewnej - bogate źródło kwasów omega-3 i omega-6, wspomagający utrzymanie stanu homeostazy organizmu, prawidłowego poziomu glukozy i cholesterolu we krwi, działa korzystnie na odporność, koi w stanach zapalnych, poprawia funkcjonowanie mięśni i stawów.

Właściwości składników aktywnych:

• Pokrzywa (Urtica dioica) - działa korzystnie na nastrój człowieka.

 • Dziurawiec (Hypericum perforatum) - wykazuje działanie uspokajające, przeciwnerwicowe i przeciwlękowe.

 • Maca (Lepidium meyenii) - działa na libido mężczyzn i kobiet, wspomaga wytrzymałość i zdolności fizyczne.

 • Naturalne fitoskładniki konopne (Cannabis sativa) - zapewniają homeostazę i wspiera układ endokannabinoidowy organizmu.

Wskazania

Stymulacja i pobudzenie organizmu.

Sposób użycia

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dobry niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: silnie wstrząsnąć przed użyciem, przyjmować doustnie pod język, 1-6 dawek 30 minut przed snem. Po 1 minucie popić wodą.

Nie należy przekraczać dawki dobowej. Opakowanie zawiera nie mniej niż 150 dawek.

Ostrzeżenia

Po otwarciu spożyć w ciągu 60 dni. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety i prowadzenie zdrowego stylu życia. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18. roku życia, kobiety w ciąży oraz karmiących piersią. Osoby przyjmujące leku lub chorujące powinny skonsultować się z lekarzem przed spożyciem.

Skład

Zielony olej z nasion konopi siewnej zawierający kwas omega-3 i omega-6, ekstrakt z ziela pokrzywy, ekstrakt z ziela dziurawca, ekstrakt z korzenia macy, fitoskładnik konopny CBG, ekstrakt z ziela rozmarynu.

Opinie Klientów