Wczytuję dane...

Niezwykle Skuteczny w Walce z Wieloma Chorobami

Niezwykle Skuteczny w Walce z Wieloma Chorobami

Niezwykle skuteczny w walce z chorobami takimi jak zapalenie wątroby, malaria, AIDS a nawet  i autyzm…

Znany i stosowany jest w procesach uzdatniania wody oraz oczyszczania ścieków. Jest silniejszy niż chlor, dlatego też używa się go do dezynfekcji urządzeń sanitarnych. Działa konserwująco. Obecny jest w składach płynów do czyszczenia i odkażania soczewek kontaktowych, a także płynów do płukania jamy ustnej. Sporządzony w odpowiednich proporcjach roztwór może być używany do dezynfekcji owoców, warzyw i drobiu.

Co to za substancja, czy ma działanie lecznicze i czy w ogóle jest bezpieczny  dla organizmu?

Uwielbiamy te kontrowersyjne preparaty! Jednym z nich jest chloryn sodu (MMS - Miracle Mineral Solution), około dziesięć lat temu został okrzyknięty jako Cudowny Suplement Mineralny, jednak mało osób o tym wie. Niestety powszechnie znany jest jako wybielacz. Świetnie sprawdza się w walce z trudnymi, zwłaszcza tłustymi plamami z olejów: kokosowego, rycynowego, z orzechów arachidowych, a także ze smarów. Znajduje zastosowanie w bieleniu tkanin takich jak len, juta czy bawełna oraz włókien syntetycznych i materiałów bambusowych.

Przyjrzyjmy się mu bliżej pod kątem zastosowania w leczeniu…

Jim Humble podczas ekspedycji poszukującej złota w Ameryce Południowej w 1996 roku odkrył, że MMS szybko przywrócił zdrowie ofiarom malarii. Jest autorem książki "Przełomowy Cudowny Suplement Mineralny", w której opisuje, że chloryn sodu może mieć zastosowanie w medycynie niekonwencjonalnej, ponieważ w połączeniu go z kwaskiem cytrynowym powstaje charakteryzujący się działaniem antybakteryjnym. Twierdził, że stosując kurację chlorynem sodu wystarczą 2 dni, aby wyleczyć AIDS, a w przypadku malarii zaledwie 2 godziny. W jego opinii jest to także świetny sposób na usunięcie pleśni, wirusów, grzybów, pasożytów, a nawet komórek nowotworowych. Dodatkowa właściwość chlorynu sodu, to ochrona przed zwalczaniem astmy, opryszczki, kurzajki, chorób pasożytniczych i gruźlicy. Chloryn sodu pomaga także ze stanami zapalnymi dziąseł, żółtaczką oraz miażdżycą, a dodatkowo podnosi odporność i wzmacnia organizm.

Ponadto preparat sprawdził się jako środek, który częściowo lub całkowicie zwalczył dolegliwości u tysięcy osób cierpiących na całą gamę chorób, takich jak rak, cukrzyca, zapalenie wątroby, borelioza, stwardnienie rozsiane, HIV, zapalenie stawów, autyzm, choroba refluksowa przełyku i wiele innych. MMS to utleniacze, które niszczą toksyny i zabijają patogeny poprzez oksydację, zaś bentonit wchłania toksyny oraz patogeny i usuwa je z organizmu. Kiedy patogeny zostaną zlikwidowane, a toksyny utlenione w ramach normalnego procesu eliminacji, organizm wypłukuje je, po czym może uleczyć się sam i odzyskać pełną sprawność. To dlatego MMS, glinka bentonitowa czy DMSO i inne tego typu substancje w żaden sposób nie leczą ani nie uzdrawiają organizmu, jedynie wspierają samo uzdrowienie organizmu, poprzez oczyszczenie go z toksyn!

MMS mineralne panaceum

MMS (Miracle Mineral Supplement, chloryn sodu) to mineralna substancja, która posiada właściwości przeciwbakteryjne i zdolność zwalczania wielu chorób. W dużym stopniu wpływa na regenerację systemu immunologicznego i wzmacnia organizm tak, aby samodzielnie zdołał je pokonać. W Afryce środek ten uratował około 75 000 osób chorych na malarię. Wykazuje uzdrawiające właściwości bakteriobójcze i utleniające. Jest wykorzystywany do zwalczanie wszelkiego rodzaju mikroorganizmów, w tym szkodliwe pleśnie, wirusy, pasożyty, bakterie i grzyby. Już kilka kropel MMS jest w stanie oczyścić z nich około 1-2 litry wody. Szeroko stosowany do dezynfekcji. Ze względu na czystość chemiczną stosowany jako odczynnik w laboratoriach. Posiada skuteczne działanie również w przypadku nowotworów, AIDS, wszystkich typów żółtaczki, cukrzycy, miażdżycy, każdego rodzaju grypy czy paradontozy. Jest skuteczny też przy wszelkiego rodzaju dolegliwościach skórnych, takich ja ropnie, opryszczka, kurzajki czy egzema, zwłaszcza, że można go stosować zewnętrznie.

Od czasu odkrycia Master Mineral Solution (MMS) świadomość istnienia tego środka wciąż rośnie i ma równie wielu zwolenników, co i przeciwników. Wiadomości zawarte w książce mają charakter ściśle informacyjny, a każdy z nas ma prawo sam wybrać swoją drogę powrotu do zdrowia. Przewodnik stosowania MMS zawiera uaktualnione informacje dotyczące dawkowania oraz instrukcje samodzielnego przygotowania tego roztworu… Sam autor przestrzegał, że podczas kuracji chlorynem sodu mogą występować efekty uboczne w postaci biegunki, mdłości i wymiotów, lecz nie należy się tym martwić, ponieważ to zupełnie normalna reakcja organizmu, która oznacza, że szkodliwe substancje zostały usunięte z organizmu, a choroba wyleczona.

Warto zbadać temat również pod kątem oczyszczania organizmu ze szczypawy, dodatkowo drugim, bardzo skutecznym preparatem może być dwutlenek chloru, który niezawodnie zabija bakterie, wirusy i grzyby oraz ich zarodniki, nawet w niskich stężeniach. Temat kontrowersyjny, ale niestety na czasie, bo wiele osób szuka pomocy… My stosujemy i żyjemy