Wczytuję dane...

Czym tak właściwie są nowotwory?

Czym tak właściwie są nowotwory?

Odnaleźliśmy lek na raka!

Komórki nowotworowe to komórki zmutowane, które zostały zmuszone ze zdrowych komórek stać się komórką beztlenową. Wpadły w panikę ze względu na brak pożywienia, wody, tlenu i przestrzeni w środowisku kwasowym, czyli w środowisku niewspierającym przetrwanie zdrowych komórek. Taka komórka zamienia się w guza nowotworowego, który zaczyna pochłaniać wszystko, włącznie z toksynami, aby się pokrzepić.

Aby wyprodukować taką samą ilość energii, komórka nowotworowa wymaga 15 razy więcej cukrów, co oznacza w praktyce, że „czyści ona” płyn tkankowy z cukru. Oooooo czyści! A może koncepcja nowotworu jest zupełnie inna, niż tą która znamy od kilkuset a może i nawet więcej lat.

Jakie zadanie mają komórki nowotworowe?

Zastanówmy się co robią grzyby w lesie, gdyż może natura dostarcza jasnego analogicznego przykładu w postaci funkcjonowania „trujących grzybów”. Jak dobrze wiemy w rzeczywistości grzyby rosnące w lesie przyciągają i absorbują trucizny z gleby wody i powietrza. Stanowią bardzo ważną część ekosystemu w naszym naturalnym świecie, chociaż nie mówi się o tym fakcie często, to właśnie grzyby pozwalają na zdrowy wzrost lasu i jego prawidłową komunikację. Tak naprawdę przetrwanie wzrostu lasu zależy od istnienia grzybów!

Powróćmy do organizmu. W rzeczywistości nowotwory służą podobnym, dobrym celom, jak absorbowaniu części toksyn, które pływają w organizmie. Aby kontynuować swoją coraz trudniejszą pracę, komórki nowotworowe muszą rosnąć, nawet jeśli jest to kosztem zdrowych komórek. Komórki nowotworowe zaprogramowane są tak, by zasiedlać grunt tylko o wysokiej toksyczności, czyli kwasowości. Zmutowały się, by być zdolne do życia w toksycznym, beztlenowym środowisku, gdzie tak naprawdę nie wywołują raka, a wykonują ogromnie ważną misję ratunkową. Neutralizują uwięzione metabolicznie odpady, takie jak kwas mlekowy i rozkładające się martwe komórki. Wykonują one niezmiernie ważną pracę dla układu, bez obecności guza duża ilość trucizn powstających z zakumulowanych, martwych rozkładających się komórek przenikałaby do krwi i zabiły człowieka w ciągu kilku dni.

Komórki nowotworowe oczyszczają organizm

Ważne! Guzy nowotworowe działają jak gąbki, wchłaniające toksyny, krążące i zbierające się w krwi, limfie i płynach tkankowych. Tak naprawdę, to trucizny pływające w organizmie byłyby „prawdziwym rakiem”, gdyby ciągle krążyły w organizmie, a guz nowotworowy by ich na bieżąco nie odfiltrowywał.

Co obecnie robi medycyna? Niszczy guza chemio i radioterapią, czyli niszczy niezmiernie ważną misję ratunkową, którą stworzył sam organizm, a „prawdziwy rak” nadal krąży w ciele, zanim utworzy się nowy guz i następuje dobrze znany pacjentom onkologicznym nawrót choroby. Przez dalsze „leczenie”, czyli dodawanie toksyn w formie leków chemioterapeutycznych, antybiotyków i całej masy immunosupresenatów prawdziwy rak (toksyny) dalej rozprzestrzenia się i stają się jeszcze bardzie agresywny, a organizm staje się coraz bardziej wyczerpany i słaby.

Należy wiedzieć dwie istotne kwestie, że poprzez usunięcie guza prawdziwy rak zaczyna naprawdę niszczyć organizm i że komórki nowotworowe nie zagrażają życiu człowieka, ale to, co powoduje nowotwór, już tak! Jeśli nie dotrze się do prawdziwej przyczyny raka przez oczyszczanie organizmu i przywróceniu normalnych funkcji trawiennych i detoksykujących organizmu, wzrost komórek nowotworowych nadal będzie odgrywał jedyny skuteczny mechanizm leczniczy.

Rak nie jest chorobą, a jedynie najbardziej efektywny mechanizmem służącym przetrwaniu, uzdrowieniu i ochronieniu zdrowych komórek przed toksynami, które wylewają się z zatrutego ciała jak i umysłu.