Wczytuję dane...

Czym tak właściwie są nowotwory?

Komórki nowotworowe to komórki zmutowane, które zostały zmuszone ze zdrowych komórek stać się komórką beztlenową. Wpadły w panikę ze względu na brak pożywienia, wody, tlenu i przestrzeni w środowisku kwasowym, czyli w środowisku niewspierającym przetrwanie zdrowych komórek. Taka komórka zamienia się w guza nowotworowego, który zaczyna pochłaniać wszystko, włącznie z toksynami, aby się pokrzepić.

Aby wyprodukować taką samą ilość energii, komórka nowotworowa wymaga 15 razy więcej cukrów, co oznacza w praktyce, że „czyści ona” płyn tkankowy z cukru. Oooooo czyści! A może koncepcja nowotworu jest zupełnie inna, niż tą która znamy od kilkuset a może i nawet więcej lat.

Jakie zadanie mają komórki nowotworowe?

Zastanówmy się co robią grzyby w lesie, gdyż może natura dostarcza jasnego analogicznego przykładu w postaci funkcjonowania „trujących grzybów”. Jak dobrze wiemy w rzeczywistości grzyby rosnące w lesie przyciągają i absorbują trucizny z gleby wody i powietrza. Stanowią bardzo ważną część ekosystemu w naszym naturalnym świecie, chociaż nie mówi się o tym fakcie często, to właśnie grzyby pozwalają na zdrowy wzrost lasu i jego prawidłową komunikację. Tak naprawdę przetrwanie wzrostu lasu zależy od istnienia grzybów!

Powróćmy do organizmu. W rzeczywistości nowotwory służą podobnym, dobrym celom, jak absorbowaniu części toksyn, które pływają w organizmie. Aby kontynuować swoją coraz trudniejszą pracę, komórki nowotworowe muszą rosnąć, nawet jeśli jest to kosztem zdrowych komórek. Komórki nowotworowe zaprogramowane są tak, by zasiedlać grunt tylko o wysokiej toksyczności, czyli kwasowości. Zmutowały się, by być zdolne do życia w toksycznym, beztlenowym środowisku, gdzie tak naprawdę nie wywołują raka, a wykonują ogromnie ważną misję ratunkową. Neutralizują uwięzione metabolicznie odpady, takie jak kwas mlekowy i rozkładające się martwe komórki. Wykonują one niezmiernie ważną pracę dla układu, bez obecności guza duża ilość trucizn powstających z zakumulowanych, martwych rozkładających się komórek przenikałaby do krwi i zabiły człowieka w ciągu kilku dni.

Komórki nowotworowe oczyszczają organizm

Ważne! Guzy nowotworowe działają jak gąbki, wchłaniające toksyny, krążące i zbierające się w krwi, limfie i płynach tkankowych. Tak naprawdę, to trucizny pływające w organizmie byłyby „prawdziwym rakiem”, gdyby ciągle krążyły w organizmie, a guz nowotworowy by ich na bieżąco nie odfiltrowywał.

Co obecnie robi medycyna? Niszczy guza chemio i radioterapią, czyli niszczy niezmiernie ważną misję ratunkową, którą stworzył sam organizm, a „prawdziwy rak” nadal krąży w ciele, zanim utworzy się nowy guz i następuje dobrze znany pacjentom onkologicznym nawrót choroby. Przez dalsze „leczenie”, czyli dodawanie toksyn w formie leków chemioterapeutycznych, antybiotyków i całej masy immunosupresenatów prawdziwy rak (toksyny) dalej rozprzestrzenia się i stają się jeszcze bardzie agresywny, a organizm staje się coraz bardziej wyczerpany i słaby.

Należy wiedzieć dwie istotne kwestie, że poprzez usunięcie guza prawdziwy rak zaczyna naprawdę niszczyć organizm i że komórki nowotworowe nie zagrażają życiu człowieka, ale to, co powoduje nowotwór, już tak! Jeśli nie dotrze się do prawdziwej przyczyny raka przez oczyszczanie organizmu i przywróceniu normalnych funkcji trawiennych i detoksykujących organizmu, wzrost komórek nowotworowych nadal będzie odgrywał jedyny skuteczny mechanizm leczniczy.

Rak nie jest chorobą, a jedynie najbardziej efektywny mechanizmem służącym przetrwaniu, uzdrowieniu i ochronieniu zdrowych komórek przed toksynami, które wylewają się z zatrutego ciała jak i umysłu.

To nie są porady medyczne, ani zalecenia lekarskie. Nie leczymy i nie namawiamy do tego.
Jeśli potrzebujesz udaj się do lekarza!