Wczytuję dane...

Jakie są plusy medycyny niekonwencjonalnej?

Obecnie mamy wiele hejtu NA MEDYCYNĘ NIEKONWENCJONALNĄ, a ludzi praktykujących i propagujących ją nazywa się często szarlatanami, są wyśmiewani i nazywani kłamcami. Ludzie potrzebują dowodów, że dany preparat jest skuteczny i na pewno im pomoże. Wierzy się tylko ekspertom i badaniom. A co jeśli one tak naprawdę często mijają się z prawdą, a eksperci to tylko dobrze opłaceni „fachowcy” którzy napiszą wszystko co im się karze.

Korzyści płynące z medycyny alternatywnej

Jednak w odróżnieniu od medycyny konwencjonalnej, medycyna niekonwencjonalna nie zabija milionów ludzi każdego roku. Najbardziej zadziwiający jest fakt, że medycyna konwencjonalna przedstawiana jest jako najbardziej zaawansowany system medyczny, chociaż stoi za tym tak naprawdę niewiele dowodów naukowych lub w rzeczywistości są to dowody przekupione aby dobrze wyglądała dla korporacji farmaceutycznych.

Oto przykładowa lista wadliwych lekarskich ideologii:

  1. Podawanie beta-blokerów pacjentom, którzy przeszli zawał serca to zło konieczne. Krótko po zawale serce, serce często bije szybko i mocno. A podawanie BETA-BLOKERÓW powoduje wyraźne pogorszenie niewydolności serca. Podawanie beta-blokerów, by zredukować zużycie organicznych zapasów tlenu przez serce i tłumienie jego funkcji w tym kluczowym momencie budzi wątpliwości i jest ryzykowne, gdyż serce aby poradzić sobie z blokadą musi pompować krew z jeszcze większą, a nie mniejszą siłą, dlatego nie należy go dodatkowo blokować i tłumić, a powinno się je jedynie stymulować i nie nadwyrężać dodatkowo sztuczną chemią.
  2. Antydepresanty mają mnóstwo szkodliwych efektów, lecz nadal sprzedawane są milionom ludzi na całym świecie, mimo licznym badaniom pokazujących, że nie są wiele efektywniejsze w zwalczaniu depresji niż placebo. Kiedy w tym samy momencie wynik badań OH pacjentów (witamina D) są na poziomie blisko 0.
  3. Sukcesy współczesnej terapii przeciwnowotworowej, są często bardzo tragiczne w skutkach. Nawrót choroby po chemii następuję praktycznie w 93%, a to co pacjent przechodzi po podaniu tej mieszanki wybuchowej i jak długo dochodzi do siebie po chemii, często zostawiony samemu sobie, nie opisują żadne badania medyczne.
  4. Antybiotyki przyjmowane niczym drażeniki, na każdą infekcje uszu, gardła, oskrzeli, zatok, bólu głowy itd.  W rzeczywistości bardziej szkodzą niż pomagają, niszcząc całą mikroflorę jelitową, która odpowiedzialna jest za odporność organizmu. Mimo to lekarze na potęgę przepisują te tabletki milionom ludzi każdego roku, wywołując tym samym niezliczone skutki uboczne w ciele swoich pacjentów. Antybiotyki takie przyczyniają się do rozwoju szczepów bakterii opornych na wszelkie rodzaje leczenia.
  5. Zamiast leczyć lepiej wyciąć. Często dochodzi już nawet do takich patologii, że usuwa się zdrową część, aby w przyszłości być może nie nastąpił nawrót choroby, to wtedy zamiast jednej piersi wycina się od razu dwie, tak na przypadek gdyby…
  6. Operacje na kręgosłup. Nigdzie w badaniach nie udowodniono, że operacje chirurgiczne są lepsze niż zabiegi niechirurgiczne. Ale gdy średnio 600 000 operacji to koszt dla szpitala w miliardach to co się dziwić.
  7. Jak to jest, że lek został dopuszczony do obrotu przez Agencję Żywności i Leków, a po jakimś długim czasie zostaje wycofany z obrotu. Dlaczego? Dlaczego nikt nie ponosi odpowiedzialności za ludzi, którzy kupowali ten produkt i truci byli tym syfem?
  8. Cholesterol to naukowe kłamstwo. Ile jeszcze będzie wciskane zdrowym ludziom głupot na temat cholesterolu? Statyny, których kompletnie nie potrzebują, a które skutecznie niszczą mózg, serce i cały układ krążenia. Zaniżane normy. Kiedy to tak naprawdę cholesterol ratuje ludziom życie, leczy stany zapalne w ciele i występuję tylko jako bandaż, a nie główny winowajca.

Medycyna niekonwencjonalna jest lepszą alternatywą

Jak wiedziecie wszystko jest na odwrót! Cała medycyna postawiona jest do góry nogami. Jeżeli widzisz, usłyszysz coś medycznego, najlepiej odwróć to o 180 stopni, a wtedy znajdziesz prawdę!