Wczytuję dane...

Jak przeprowadzić odrobaczanie organizmu?

Odrobaczanie warto przeprowadzać systematycznie, minimum raz w miesiącu. Kuracja powinna być robiona dla całej rodziny, w każdej pełni i w nowiu księżyca, kiedy to pasożyty kierują się namnażać do jelit. Pasożyty nie lubią tzw. goryczy, czyli ziół gorzkich, jak, np.: szanta, rzepik, piołun, goździk, oman wrotycz, liść orzecha włoskiego, kamala itp. dzięki temu w organizmie wprowadzamy gorzkie środowisko w którym robaki maja problem się namnażać. Obecnie w diecie wielu ludzi przeważa słodycz, a niestety całkowicie zapominamy o goryczach, stąd tak wiele alergii, plamek skórnych, zanieczyszczeń i śluzu w organizmie.

Zioła na odrobaczanie - Jak przeprowadzić odrobaczanie?

1) Preparaty ziołowe na pasożyty najlepiej na alkoholu stosujemy przez 7 dni w pełni księżyca i powtarzamy kurację 7 dni w nowiu.

Dawkowanie: 2 razy dziennie po 15 kropli, które rozpuszczamy za każdym razem w 100 ml wody. Rano pijemy na czczo drugi raz 30 minut przed posiłkiem po południu. Tak przez okres tygodnia. Następnie robimy przerwę dwa tygodnie i kurację powtarzamy.

2) Jednak najbardziej niebezpieczne, gorsze od robaków są toksyny: wirusy i bakterie które wychodzą z padłych pasożytów, dlatego bardzo ważne jest, aby zastosować razem z kuracją węgiel aktywny, opcjonalnie karob, w celu związania padłych wirusów i łatwiejszego pozbycia się ich z organizmu:

  • Węgiel aktywny pijemy 1 łyżkę stołową z ciepłą wodą (40 stopni) 200ml między posiłkami lub przyjmujemy 3-5 kapsułki węgla aktywnego i popijamy wodą, w trzecim dniu od rozpoczęcia kuracji, to samo karob 1-2 łyżki zalać gorącą wodę, pijemy na wieczór.
  • Płyn lugola również ma takie właściwości, neutralizuje toksyny, szczególnie salmonelle. Pijemy na czczo od 6 do nawet 20 kropelek z wodą 100ml, pamiętaj nie łączymy jodu z witamina C to antagoniści.
  • Ziółka na pasożyty (gorycze) pijemy 1 kubek dziennie małymi łykami.

3) Również istotne jest, aby w czasie kuracji pić dużo wody, w celu wypłukania toksyn z organizmu oraz preparaty na odrobaczanie, które działają korzystnie na cały organizm, szczególnie warto zwrócić uwagę na zioła, które usprawniają pracę nerek np. mieszanki ziołowe na nerki, na limfę, na przeminę materii, w których są zioła takie jak: liść brzozy, pokrzywa, przytulia, nawłoć, pietruszka, znamiona kukurydzy, rdest ptasi itp...

4) W tym czasie zmieniamy dietę! Koniecznie w celu odbudowy flory bakteryjnej należy zastosować probiotyki i jeść dużo kiszonek, które odbudowują właściwą florę. W czasie trwania kuracji unikamy słodyczy, nabiału, alkoholu i staramy się ograniczać węglowodany. Posiłki posypujemy ziołami typu oregano, tymianek, rozmaryn, lubczyk itp.

Zioła na odrobaczanie organizmu

Uwaga! Polecam lewatywy, gdy robimy odrobaczanie!

Najbardziej znaną metodą oczyszczania jelita grubego jest użycie dwóch litrów ciepłej wody (38-40 stopni), dodajemy do niej 1-2 łyżki stołowe soku z cytryny lub octu jabłkowego 5% i za pomocą irygatora wlewamy ją w jelito grube. W pierwszym tygodniu zabiegi powtarzamy codziennie, w drugim tygodniu co drugi dzień, w trzecim tygodniu co trzeci dzień, w czwartym tygodniu co czwarty dzień itd. Aż dochodzimy do momentu wykonywania jej raz w tygodniu. Starożytni uzdrowiciele radzili, aby zabiegi lewatywy wykonywać od zachodu słońca do wieczora.

Warto w tygodniu, kiedy zażywamy preparaty na odrobaczanie, robić codziennie jedną lewatywę!

Jest wiele prawidłowych metod odrobaczania. Jedną z metod jest zastosowanie Boraksu, Fenbendazolu, Zapper itp.. Jednak ja polecam ziołowe preparaty na odrobaczanie, które przeprowadzamy regularnie, czyli wprowadzamy do naszej diety systematyczne gorycze, a nie tylko słodycze.