Wczytuję dane...

Co stosować żeby zregenerować tkankę płucną?

Mieszanka ziołowa regenerująca tkankę płucną!

Zapalenie płuc może przyczyniać się do zniszczenia komórek płucnych, ponieważ pęcherzyki płucne podczas zapalenia nadmiernie wypełniają się płynem. Możliwość pobierania tlenu przez ten organ spada, następuje gorsze natlenowanie krwi i groźniejszy przebieg choroby. Zachorowanie na zapalenie płuc może skutkować również komplikacjami po wyleczeniu i wpłynąć na konieczność dłuższej regeneracji tkanki płucnej. Rekonwalescencja po zapaleniu płuc może potrwać nawet wiele miesięcy.

Poleca się, aby złagodzić stany zapalne i ból w przebiegu dolegliwości układu oddechowego naturalne preparaty w postaci ziół i wyciągów ziołowych, które działają dezynfekująco podnosząc ogólną odporność organizmu, warto stosować je obok leczenia podstawowego, a może i nawet przede wszystkim jako leczenie podstawowe!

 Mieszanka ziołowa regenerująca tkankę płucną:

Składniki:

  1. Ziele miodunki plamistej 50g,
  2. Ziele skrzypu polnego 50g,
  3. Ziele rdestu ptasiego 50g,
  4. Liść pokrzywy 50g,
  5. Liść podbiału 50g
  6. Korzeń mniszka lekarskiego 50g

Sposób użycia:

Wymieszać wszystkie składniki. 2 łyżki stołowe mieszanki zalać 2,5 szklankami letniej wody i powoli doprowadzić do wrzenia. Do momentu zagotowania utrzymywać na małym ogniu przez 15 minut , od czasu do czasu mieszając. Przelać do termosu i parzyć 30 minut. Przecedzić przez sitko. Napar podzielić na 4 równe porcje i pić przez cały dzień.

Kuracje powtarzać do wyzdrowienia!