Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 zł
Producent: ARAM NATURA
Opis produktu

Mumio Oczyszczone Shilajit ałtajskie Balsam gór to wyjątkowy, całkowicie naturalny produkt.

Ze względu na swoje niezwykłe właściwości mumio zaczęto nazywać wśród ludzi „łzą górską” i „łzą kamiennego olbrzyma”. W naturze mumio występuje w postaci skorup w pęknięciach skał wysokogórskich. Taki układ decyduje o wyjątkowej wyjątkowości walorów mumio.

Mumio Oczyszczone Shilajit ałtajskie Balsam gór  zawiera 80 aktywnych składników. Jest bogaty w egzogenne aminokwasy, kwasy jednonienasycone i wielonienasycone, fosfolipidy, substancje żywiczne, olejki eteryczne, makro- i mikroelementy.

Tak bogaty skład pozwala na wykorzystanie tego naturalnego produktu przy różnych dolegliwościach i w różnych sytuacjach.

Mumio jest silnym adaptogenem. Pozwala szybko przystosować się do negatywnych czynników zewnętrznych. Słaba ekologia, gwałtowna zmiana klimatu, niesprzyjające warunki pracy nie będą w stanie zaszkodzić organizmowi podczas stosowania mumio „Balsamu Gór”.

Nasi przodkowie używali mumio jako środka gojącego rany. Ze względu na zwiększoną aktywność biologiczną Balsam górski ma wyraźne działanie gojące i przeciwzapalne, co jest szczególnie ważne w leczeniu ran, oparzeń, zapalenia skóry, opryszczki i czyraku.

Arginina oraz witaminy C i E sprzyjają produkcji kolagenu, co zapewnia szybką regenerację tkanek.

Choroby i urazy układu mięśniowo-szkieletowego przestaną Ci przeszkadzać stosując mumio. Łagodzi dyskomfort przy takich dolegliwościach jak zapalenie stawów, osteochondroza, skręcenia, złamania.

Prolina, lizyna, fosfor i wapń zawarte w Balsamie Gór mumio Oczyszczone Shilajit ałtajskie przyczyniają się do szybkiego powrotu do zdrowia po różnych urazach. Mumio można polecać jako środek profilaktyczny, a także jako środek pomocniczy.

Mumio Oczyszczone Shilajit ałtajskie Balsam gór będzie doskonałym pomocnikiem przy schorzeniach przewodu pokarmowego. Jego flawonoidy i magnez chronią wątrobę przed szkodliwym działaniem alkoholu i niezdrowej żywności. Funkcja naprawcza i ochronna mumio ma na celu ochronę narządów układu pokarmowego przed powstawaniem zapalenia żołądka, wrzodów i chorób jelit.

Najczęstsze dolegliwości dotyczą dziś układu nerwowego i sercowo-naczyniowego. Składniki mumio mogą poradzić sobie z takimi pojawiającymi się problemami. Zmniejszają pobudliwość układu nerwowego, poprawiają krążenie mózgowe i sercowe, poprawiają pamięć, wzmacniają mięsień sercowy, naczynia włosowate i naczynia krwionośne.

Mumio Oczyszczone Shilajit ałtajskie Balsam gór  to prawdziwy magazyn pożytecznych substancji, które normalizują pracę wszystkich układów organizmu człowieka.

Opinie Klientów
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również