Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 zł
Producent: EkaMedica
Opis produktu

SOK GRAVIOLA 100%

Jakie są właściwości soku z gravioli?

Właściwości: Graviola posiada właściwości przeciwnowotworowe. Zdaniem wielu naukowców ten owoc może być skuteczną "bronią" do walki z groźnymi nowotworami – rakiem piersi, rakiem prostaty, czy rakiem płuc. Zawiera on bowiem związki o nazwie acetogeniny annonaceowe, które skutecznie niszczą chorobowe komórki. Graviola wykazuje również działanie przeciwpasożytnicze, antybakteryjne i owadobójcze. Oprócz tego odznacza się właściwościami przeciwzapalnymi i przeciwbólowymi. Przyczynia się także do wzmocnienia układu immunologicznego, chroniąc tym samym organizm przed chorobami. Dodatkowo graviola posiada zdolność obniżania ciśnienia, regulowania poziomu glukozy, a także zapobiega wrzodom. 

Jak stosować sok z gravioli?

Stosowanie: Dwa razy dziennie po 25 ml pół godziny przed posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Sok z gravioli  nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad w soku z gravioli pochodzenia naturalnego.

Jakie są przeciwwskazania soku z gravioli?

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia piersią powinny skonsultować się z lekarzem.

Jak przechowywać sok z gravioli?

Sposób przechowywania: Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Sok z gravioli przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Skład: Woda, ekstrakt z owoców gravioli, regulator kwasowości

- kwas cytrynowy.

Opinie Klientów
Polecamy