Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Opis produktu

Zeolit klinoptylolit 150g NatVita

- działa jak filtr
- pomocny w użyźnianiu gleby
- nie nadaje się do spożycia

Zeolit jest naturalnym minerałem pochodzenia wulkanicznego. Jego głównym składnikiem jest klinoptylolit, który składa się z pierwiastków śladowych, między innymi: potas, sód, wapń, magnez, żelazo. Zeolit jest zdolny do procesów absorpcyjnych, charakteryzuje się ujemnie naładowanymi jonami, dzięki czemu wchodzi w reakcję z dodatnio naładowanymi jonami, neutralizując je.
Dzięki swoim niezwykłym właściwościom używany jest w wielu dziedzinach: adsorpcji metali ciężkich, dioksyn, azotu, redukcji zapachów, wiązania jonów amonowych, do uzdatniania wody oraz jako główny składnik różnego rodzaju filtrów. Jest więc świetnym filtrem oraz substancją wiążącą.
Zeolit jest zaklasyfikowany jako dodatek do pasz dla zwierząt, albowiem pomaga w trawieniu pokarmów, a także poprawia wchłanianie wartości odżywczych.
Produkt nie nadaje się do spożycia.

SKŁADNIKI
100 % zeolit, w tym klinoptylolit > 84 %, krystobalit 8 %, glinka 4 %, plagioklaz 3 - 4 %, rutyl 0,1 - 0,3 %.

Masa netto: 150 g

SPOSÓB UŻYCIA
Posiada wiele zastosowań między innymi jako dodatek do komponowania własnych kosmetyków, do filtracji wody, użyźniania gleby, oczyszczania skóry przed nakładaniem glinek leczniczych, a także w medycynie niekonwencjonalnej.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym, ciemnym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Kraj producenta Polska
Kraj pochodzenia składników Słowenia
Opinie Klientów
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również