Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Opis produktu

Bacopa Monnieri jest klasycznym ziołem działającym na mózg i nerwy obwodowe i zaliczana jest do ziół kategorii Brahmi, które poprawiają zarówno psychikę, jak i funkcjonowanie mózgu zwiększając jego możliwości intelektualne. Bacopa polepsza jasność umysłu i wspomaga mechanizmy relaksujące centralny układ nerwowy. Bacopa uważana jest za najważniejszy preparat ziołowy mający odmładzający wpływ na komórki nerwowe, dlatego w Ajurwedzie odgrywa olbrzymią rolę w terapii degeneracyjnych chorób mózgu u osób w podeszłym wieku.

Wiele badań wykazało, że Bacopa polepsza działanie białek i zwiększa ich syntezę szczególnie w komórkach mózgowych. W efekcie tego działania zwiększa się inteligencja, witalność, pamięć a zwalniają się procesy starzenia. Oprócz zwiększania inteligencji i funkcji poznawczych Brahmi ma także działanie sedatywne (uspokajające). To sprawia, że Brahmi jest wyjątkowo użyteczna pracy, w której konieczna jest umiejętność koncentracji i podejmowania decyzji w warunkach stresu. Wielu ludzi ma wystarczającą inteligencję pozwalającą na realizowanie postawionych im zadań, ale brakuje im opanowania i pewności siebie.

Przeznaczenie:

Brahmi pomaga przezwyciężyć i te problemy. Dodatkowo znosi napięcie i roztargnienie, które może powodować wzmożoną nerwowość. Brahmi jest idealna dla studentów i pracowników, którzy mają powyższe problemy. Jako środek działający na układ nerwowy Brahmi jest stosowana także w terapii wylewów do mózgu, nerwowych załamań, przemęczenia oraz chorób przebiegających z zaburzeniami uwagi.

Działanie:

Brahmi jest ziołem tonizującym układ nerwowy i zwiększa możliwości uczenia się i zwiększa wydolność intelektualną. Zaburzenia zachowania, zaburzenia pamięci i koncentracji.

Składniki: celuloza mikrokrystaliczna (rozcieńczalnik), dwuzasadowy diwodorofosforan wapnia (rozcieńczalnik), stearynian magnezu (środek poślizgowy), koloidalny ditlenek krzemu (środek poślizgowy); kapsułka: hydroksypropylometyloceluloza (zagęszczacz), woda.

Składniki aktywne  2 kaps w porcji (1 kaps.)
Ekstrakt Bacopa monnieri 500mg 250mg
Sposób użycia:

2 tabletki dwa razy dziennie podczas posiłku. Stosować kilka tygodni dla osiągnięcia pożądanego efektu terapeutycznego.

Porcja: 1 kapsułka
Opakowanie: 90 kapsułek

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Opinie Klientów