Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.00 zł
Opis produktu

LAWENDA I RÓŻENIEC NA STRES to preparat polecany w celu uspokojenia w sytuacjach stresowych i zwiększonego napięcia, zmniejszenia zmęczenia, oraz utrzymania prawidłowej sprawności intelektualnej, bez efektu otępienia Nie zawiera żadnych substancji syntetycznych: wypełniaczy, konserwantów i barwników.

Zawiera naturalne, wysokiej jakości ekstrakty z ziół, które sprzyjają uspokojeniu w stresie i rozdrażnieniu (męczennica, kozłek lekarski, chmiel) redukują napięcie i wspomagają dobre samopoczucie (lawenda, różeniec, chmiel, głóg, kozłek lekarski, męczennica) wpływają na zrelaksowanie, oraz ułatwiają wyciszenie i uspokojenie (lawenda, głóg, męczennica) pomagają stymulować percepcję i sprawność intelektualną (ashwagandha, różeniec górski) zwiększają odporność organizmu na stres (ashwagandha, męczennica, różeniec górski)

Składniki
ekstrakt z kwiatów lawendy (Lavandula angustifolia), ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea), ekstrakt z korzenia ashwagandhy (Withania somnifera) standaryzowany na zawartość minimum 7% witanolidów, ekstrakt z szyszek chmielu (Humuli lupuli), ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego - kwas walerianowy min. 0,8% (Valeriana officinalis), ekstrakt z owoców głogu (Crataegus oxyacantha), ekstrakt z kwiatów męczennicy (Passiflora incarnate), hypromeloza (otoczka kapsułki roślinnej). Składniki wyłącznie pochodzenia roślinnego. Odpowiednie dla wegetarian i wegan.

Warunki przechowywania
Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.

Zalecane spożycie
1 kapsułka 2 razy dziennie. Preparat stosować doustnie popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji.

Uwagi
Nie stosować w przypadku uczulenia na jakikolwiek ze składników. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przekroczenie zalecanej do spożycia dziennej porcji może mieć wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługę maszyn.

Nazwa składnika                                                   Zawartość w 1 kapsułce    Zawartość w 2 kapsułkach
Ekstrakt z kwiatów lawendy                                                  75 mg                              150 mg
Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego                                  70 mg                               140 mg
Ekstrakt z korzenia ashwagandhy                                          55 mg                             110 mg
Ekstrakt z szyszek chmielu                                                    50 mg                              100 mg
Ekstrakt z owoców głogu                                                     50 mg                              100 mg
Ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego                                40 mg                               80 mg
Ekstrakt z kwiatów męczennicy                                           25 mg                               50 mg

Opinie Klientów