Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.00 zł
Producent: OstroVit
Opis produktu

Na Uspokojenie 

OstroVit Pharma Na Uspokojenie to suplement diety, który w swoim składzie zawiera składniki wykazujące działanie uspokajające. Połączenie kwasu gamma-aminomasłowego z L-teaniną oraz trzema naturalnymi ekstraktami roślinnymi - z korzenia ashwagandhy, wąkroty azjatyckiej oraz różeńca górskiego skutecznie redukuje stres i ogranicza napięcie.

Dla kogo stworzony został OstroVit Pharma Na Uspokojenie?

Suplement diety OstroVit Pharma Na Uspokojenie to propozycja dla wszystkich osób, które źle radzą sobie ze stresem lub są narażone na sytuacje stresogenne. Składniki suplementu wykazują nie tylko właściwości kojące, ale także wspierają funkcjonowanie szarych komórek - ułatwiają zapamiętywanie i wspierają pamięć.

Właściwości składników zawartych w OstroVit Pharma Na Uspokojenie:

  • BOGATY SKŁAD - Połączenie sześciu różnych składników aktywnych maksymalizuje działanie antystresowe.

  • MNIEJ STRESU NA CO DZIEŃ - Regularne spożycie suplementu to gwarancja ochrony antystresowej przez cały dzień w każdej sytuacji.

  • WSPARCIE FUNKCJI POZNAWCZYCH - Składniki suplementu zapewniają spokój umysłu, a także poprawiają pamięć i koncentrację.

  • WYGODNY W STOSOWANIU - Stosując suplement w kapsułkach nie masz problemów z połykaniem preparatu, a także wiesz, że każda dawka zawiera tyle samo składników aktywnych.

Składniki aktywne OstroVit Pharma Na Uspokojenie

  • Kwas gamma-aminomasłowy (GABA) - Hamuje czynność komórek układu nerwowego, dzięki czemu ogranicza uczucie napięcia. Wykazuje właściwości kojące. Ułatwia zasypianie.

  • L-teanina - Działa kojąco. Może łagodzić zdenerwowanie oraz stres. Sprawia, że organizm mniej odczuwa zmęczenie.

  • Ekstrakt z korzenia ashwagandhy - Wspiera działanie układu nerwowego. Zapewnia szybszą regenerację.

  • Ekstrakt z wąkroty azjatyckiej - Sprawia, że szybciej zapamiętujesz ważne rzeczy.

  • Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego - Stanowi nieocenioną pomoc w walce ze stresem. Ułatwia zapamiętywanie, a także wspiera proces uczenia.

Jakość potwierdzona laboratoryjnie

W trosce o zdrowie naszych klientów, produkty przez nas wytwarzane poddawane są regularnym badaniom w niezależnym akredytowanym laboratorium, w celu zapewnienia i utrzymania najwyższej jakości.

Opinie Klientów