Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 zł
Opis produktu

Borowinowy żel na dziąsła skutecznie zapobiega paradontozie . Skoncentrowane składniki wodnego wyciągu borowinowego  działają ściągająco, zmniejszają obrzęk oraz krwawienie z dziąseł. Żel regeneruje  nabłonek dziąseł. Produkt nie zawiera alkoholu, fluoru ani jego związków.

Właściowości:
• zapobiega rozchwianiu i wypadaniu zębów
• zmniejsza krwawienie z dziąseł
• wzmacnia przyzębie
• na długo odświeża oddech

Działanie BUSKODENT borowinowego żelu na dziąsła związane jest z aktywnymi biologicznie składnikami wodnego wyciągu borowinowego. Zawiera on kwasy humusowe (będące naturalnymi antyoksydantami pobudzającymi produkcję elastyny i kolagenu), fitohormony, garbniki, jony wapnia i magnezu oraz inne mikroelementy. Mineralne składniki żelu działają ściągająco i przeciwzapalnie. Preparat wpływa na odnowę i regenerację przyzębia jak również w przebiegu paradontozy. Zawarty w produkcie olejek słodkiej mięty zapewnia długotwałe uczucie świeżości.

SPOSÓB UŻYCIA
Żel wcierać opuszką palca lub miękką szczoteczką w dziąsła. Stosować w objawach paradontozy i jej profilaktyce. Po zastosowaniu przez 30 minut nie wskazane picie, jedzenie i spłukiwaniu żelu.

SKŁADNIKI
Aqua; Peat Extract; Glycerin; Xanthan Gum, Parfum; Potassium Sorbate; Sodium Benzoate;  Mentha Piperita Oil, Limonene.

Opinie Klientów