Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: AURA HERBALS
Opis produktu

Ginkgo Biloba w kroplach zawiera skoncentrowany ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego standaryzowany na ginkoflawonoglikozydy oraz laktony terpenowe.

- 60 mg ekstraktu z miłorzębu japońskiego w dziennej porcji

- Standaryzacja na ginkoflawonoglikozydy i laktony terpenowe

- Naturalny, prosty skład, bez szkodliwych dodatków

- Naturalny przeciwutleniacz: witamina E ze słonecznika

Sposób użycia:

Przed użyciem mocno wstrząsnąć. 25 kropli odmierzyć na łyżeczce i spożyć bezpośrednio lub dodać do wody, soku lub innego chłodnego płynu. Stosować dwa razy dziennie.

Zalecane dzienne spożycie: 50 kropli. Nie przekraczaj zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Ważne informacje

Nie stosować u osób uczulonych na jakikolwiek składnik suplementu. Produkt nie wskazany dla dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia, kobiet w ciąży i karmiących piersią

Osoby z zaburzeniami krzepliwości krwi lub przyjmujące preparaty zmniejszające agregację płytek krwi (np. z kwasem acetylosalicylowym), powinny zachować szczególną ostrożność przyjmując preparaty z miłorzębem. Dodatkowo, miłorząb nasila działanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych, paracetamolu i leków moczopędnych.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że bardzo ważny i zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Występujący osad świadczy o obecności naturalnych składników i nie stanowi wady produktu.

Przechowywanie

Przechowywać suchym miejscu w temperaturze 15-25°C. Nie zamrażać. Suplement diety przechować w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Składniki w dziennej porcji:

Składniki aktywne 50 kropli
Ekstrakt z miłorzębu japońskiego Der 50:1 60 mg
  • w tym ginkoflawonoglikozydy
14,4 mg
  • w tym laktony terpenowe
3,6 mg

Skład: Woda, gliceryna roślinna, ekstrakt z miłorzębu japońskiego Ginkgo Biloba Der 50:1 (standaryzowany na 24% ginkoflawonoglikozydy i 6% laktony terpenowe), przeciwutleniacz: d-alfa-tokoferol (witamina E ze słonecznika).

Opinie Klientów